[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 sierpnia 2019, 14:07:59 - huberts
Plan transmisji meczów 7. kolejki Fortuna I ligi w Polsacie

Telewizja Polsat ustaliła terminy meczów 7. kolejki Fortuna I ligi, które będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu.

Mecze transmitowane w 7. kolejce Fortuna I ligi:

30 sierpnia, 17:30 - Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec - Polsat Sport
31 sierpnia, 17:30 - Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz - Polsat Sport


źródło: własne / 1liga.org

Fix - 13 sierpnia 2019, 14:10:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powariowali z tym Stomilem

Batrus - 13 sierpnia 2019, 14:15:10 - *.play-internet.pl
A mecz Niecieczy z Podbeskidziem? Aktualny lider i wicelider tabeli. Po co dawać walczących o życie Sandecje i Radomia?

Krakowiacz - 13 sierpnia 2019, 14:15:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czy możecie kiedyś Puszczę pokazać czy to dla was za mała wiocha?

Nokta - 13 sierpnia 2019, 14:16:06 - *.dynamic.mm.pl
Eee tam powariowali zaraz. Raptem 5 czy 6 mecz na dwa sezony to i tak malutko.

PolsatSpor - 13 sierpnia 2019, 14:17:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Krakowiacz -Nie możemy, bo to dla nas za mała wiocha.

TELEMAN - 13 sierpnia 2019, 14:21:36 - *.centertel.pl
Ostatni weekend wakacji chcą spędzić na Mazurach , po co się tułać po Polsce

Cwany Gapa - 13 sierpnia 2019, 14:23:24 - *.olsztyn.vectranet.pl
Olsztyn=Warmia

Nokta - 13 sierpnia 2019, 14:24:41 - *.dynamic.mm.pl
Olsztyn leży na Warmii

No - 13 sierpnia 2019, 14:26:30 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Zagłębie Sosnowiec - Polsat Sport. Może w tym meczu zdobędą punkty. Ale fakt, mogli śmiało dać Nieciecze z Idzie idze.

varadi - 13 sierpnia 2019, 14:27:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Sosnowiec przestana pokazywać jak zdobędą punkty. To kara dla telewidzów

Sito Riera - 13 sierpnia 2019, 14:35:31 - *.30.21.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lekcje z Młynarczykiem po tułaczce w Radomiu

Do batrus - 13 sierpnia 2019, 14:43:08 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Chłopie nie pasuje ci to nie oglądaj i koniec ciesz się ze w końcu Polsat zmienił ramówki na takie ze każdego gdzieś pokazują a nie ciagle i to samo jak przez ostatni lata Katowice czy na gorze czy w strefie spadkowej ciagle Katowice , pokazywali mecz z góry tabeli teraz będą pokazywać z dołu i bardzo dobrze.

Batrus - 13 sierpnia 2019, 14:48:11 - *.play-internet.pl
Wiadomo, Nieciecza pokazywana jest co kolejkę.
Pierwsze miejsce w tabeli, mecz z wiceliderem, to niewiem co oni muszą w końcu zrobić, aby ich pokazać. Sosnowiec, który gra podaję, będzie 3 raz w tv.

Zes - 13 sierpnia 2019, 14:48:29 - *.hsd1.il.comcast.net
Super! Znowu Stomil, najlepsza druzyna 1 ligi. A za dwa lata Mistrz Polski!

Hash - 13 sierpnia 2019, 14:55:50 - *.ennet.pl
Batrus ale po co Nieciecza? Zakoduj sobie,że to wiocha i nikt tego ogladac nie chce, bo ani klimatu ani tradycji tam nie ma. Pokazała historia, że takie drużyny na szczeblu centralnym mają rację bytu max 10 lat,a potem słuch po nich ginie. Dyskobolia, Czermno, Pniewy itd

LOL - 13 sierpnia 2019, 15:09:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Hash skoro za argument podajesz tradycje danego klubu i klimat, to dlaczego w Ekstraklasie nie ma takiego Widzewa, Ruchu Chorzów czy Polonii Warszawa? :>

varadi - 13 sierpnia 2019, 15:30:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Spokojnie jeszcze ze dwa razy zmienią ten terminarz.

koniec - 13 sierpnia 2019, 15:36:21 - *.centertel.pl
to już jest po prostu żałosne... i na Polsacie i na TVP 3 czy to 1 czy 2 liga ciągle te same zespoły czemu nie pokażą właśnie jak ktoś wyżej wspomniał puszczy Niepołomice czy GKS Bełchatów a w 2 lidze np błękitnych albo stali stalowa Wola na prawdę inne właśnie te chociażby zespoły też potrafią grać w piłkę ....

Kibic - 13 sierpnia 2019, 15:44:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hash idź się leczyć dzieciom!!!

(W)&(L) - 13 sierpnia 2019, 15:50:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
To nie jest żałosne tak ma być. Rozwiąż skromny rebus to zrozumiesz. Co to takiego: Cienka czerwona PO pe linia x 2. Ostatnia kolejka - Wisła 1:0, Pogoń 1:0, Wigry 1:0, krakowia 1:0. Wszystko gra czy nie bardzo?

kibic - 13 sierpnia 2019, 16:12:18 - *.fiberway.pl
Faktycznie Puszcza 3 sezon w I lidze i nie bylo transmisji przynajmniej sobie nie przypominam.Chociaz pieniadze na kluby z praw transmisji sa dzielone rowno.

byk - 13 sierpnia 2019, 16:43:30 - *.dynamic.mm.pl
jestem z poludnia fanem zadnego z tych zespolow.Radomiak rozumie ale Stomil ta ruine to obciach totalny.pozdrawiam Anie Durke z Olsztyna.

Mistrzu - 13 sierpnia 2019, 16:43:59 - *.play-internet.pl
Odpowiedź jest prosta, dlaczego transmitują Radomiaka, ponieważ takiej atmosfery nie ma na żadnym stadionie w 1 lidze!A Radomiak wbrew wypowiedziom powyżej nie będzie grał o życie. Uważam, że będzie spokojnie w ósemce.

Ksort - 13 sierpnia 2019, 16:59:53 - *.dynamic.chello.pl
Rzeczywiście Radom nice atmosfera, ciągłe wyzwiska w stronę przeciwników co mecz, tak nie ma nigdzie indziej.

N75 - 13 sierpnia 2019, 17:17:01 - *.30.32.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ksort, stadion to nie teatr i nieraz tak bywa, prawie zawsze doping jest normalny ale jak ktoś nam zaczyna ubliżać to wybacz ale wtedy nie ma przeproś i jedziemy z nimi na maxa😁

Mick - 13 sierpnia 2019, 18:50:26 - *.dynamic.mm.pl
Hit kolejki-Termalika-Podbeskidzie-liczyłem że to pewna transmisja-a tu ciekawostka mecze drużyn z dołów tabeli i chyba bez wielkich emocji i chyba aspiracji. Cóż-jaki Pan taki kram. Szkoda tylko że ten Polsat ma wyłączność na transmisje - bo chyba żadna z telewizji by tak tego nie knociła!!!

Tsp - 13 sierpnia 2019, 18:59:21 - *.189.215.3
'Mick' plan transmisji 6 kolejki zmieniali 3 razy.
Miejmy nadzieje że zmienią jeszcze jakiś Stomil na TSP z termalica

John - 13 sierpnia 2019, 19:09:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil z Sosnowcem raczej nie ulegnie zmianie, prędzej zmienią Radom z Sandecją

Kibol - 13 sierpnia 2019, 20:41:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co wy macie z tą Termaliką? Kogo ten klub bez kibiców obchodzi...

Tomektsp - 13 sierpnia 2019, 23:13:37 - *.dclient.hispeed.ch
Ja jestem zdania by pokazywać różne mecze może i mecz na tą chwilę lidera z wiceliderem może byc ciekawy ale nie może być tak że co kolejkę pokazuja niemal te same druzyny.

Jan - 14 sierpnia 2019, 6:34:29 - *.play-internet.pl
Co z Bełchatowem? 7 kolejek i jeszcze żadnego meczu nie ma na Polsacie Sport? Co jest grane?

xyz - 14 sierpnia 2019, 10:19:06 - *.49.61.73.ipv4.supernova.orange.pl
Do 7 kolejki wszystko może się zmienić i ani terma ani tsp mogą już nie być na samej górze...

wilson - 14 sierpnia 2019, 19:23:40 - *.44.75.109.ucom.am
Tylko Termalika Nieciecza !!! Gra ładnie, na trybunach sporo ludzi(zawsze od 2 do 3 tysięcy) no i nie ma chamstwa czyli kiboli, na tym forum też obecnych niestety

ja - 15 sierpnia 2019, 15:33:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po 7 kolejkach: ilość meczy (u siebie) 
Radomiak Radom 3 (3)
 Podbeskidzie B-B 3 (2)
 Zagłębie Sosnowiec 3 (2)
 Stomil Olsztyn 3 (2)
 GKS Tychy 3 (0)
 Stal Mielec 2 (1)
 Miedź Legnica 2 (1)
 GKS 1962 Jastrzębie 2 (1)
 Sandecja Nowy Sącz 2 (0)
 Chojniczanka Chojnice 1 (1)
 Odra Opole 1 (1)
 Chrobry Głogów 1 (0)
 Warta Poznań 1 (0)
 Olimpia Grudziądz 1 (0)
Bez transmisji - Wigry Suwałki, Termalica Nieciecza, Puszcza Niepołomice, GKS Bełchatów.

@ja - 16 sierpnia 2019, 22:45:34 - *.centertel.pl
Zapomniałeś dodać Katowic. Oni już też dawno bez transmisji pols(zm)at zadziwia

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas