18 sierpnia 2019, 20:11:21 - huberts
Pierwszy mecz Bartłomieja Drągowskiego po powrocie do Fiorentiny

Bartłomiej Drągowski rozegrał swoje pierwsze spotkanie w barwach ACF Fiorentina po półrocznym wypożyczeniu do Empoli FC. Jego drużyna wygrała w III rundzie Pucharu Włoch z AC Monza 3-1 (0-1).

18 sierpnia 2019, 18:15 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 3-1 AC Monza
Dušan Vlahović 80, 86, Federico Chiesa 89 - Andrea Brighenti 34

żółte kartki: Aleksa Terzić, Luca Ranieri, Dušan Vlahović - Mario Sampirisi, Filippo Scaglia, Giuseppe Bellusci, Simone Iocolano.

sędziował: Fabrizio Pasqua (Tivoli).

Polski bramkarz rozegrał cały mecz, natomiast pomocnik Szymon Żurkowski spędził mecz na ławce rezerwowych gospodarzy.

W kolejnej rundzie Fiorentina zmierzy się 4 grudnia ze zwycięzcą meczu Cittadella - Carpi.

parowóz - 18 sierpnia 2019, 20:14:19 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
3 gole w 10 minut, nawet człowiek do toalety nie może iść...

Papagol - 18 sierpnia 2019, 20:24:57 - *.play-internet.pl
Żurkowski nie dostał szansy w Pucharze Włoch? Na ligę go raczej nie oszczędzają...

Furmi - 18 sierpnia 2019, 20:28:41 - *.centertel.pl
Czyli nic nie wiadomo. Często przecież w pucharze gra drugi bramkarz, a na ligową jedynkę przewidziany jest kto inny.
Natomiast jeśli chodzi o graczy z pola, to wydaje się, że taki mecz jest idealnym testem i przed ligowym startem i dlatego grać w nim powinien raczej pierwszy skład, więc nie dziwi mnie ławka Żurakowskiego, który prawie na pewno od razu nie wskoczy do wyjściowej jedenastki.

stefek - 18 sierpnia 2019, 20:47:02 - *.toya.net.pl
@Furmi
Tak, tak, Terracciano będzie pierwszym bramkarzem Fiorentiny. Proszę Cię...

james - 18 sierpnia 2019, 22:02:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mają tam jeszcze Viviano na bramce, ale jednak sądzę, że w Lidze postawią na Bartka.

skl - 18 sierpnia 2019, 22:22:42 - *.dynamic.chello.pl
Ocena 2/5 bardzo słaby mecz Drągowskiego, nie zachował koncentracji, wstyd puścić gola z pół-amatorami, to tak jakby wpuścić na boisko kibiców i by mu gola strzelili.

stefek - 18 sierpnia 2019, 22:25:59 - *.toya.net.pl
Viviano w Fiorentinie grał ostatni raz w 2013 roku, a obecnie jest zawodnikiem Sportingu.

max do jam - 18 sierpnia 2019, 23:18:13 - *.connected.pl
Tak, tak, Jak ten Bartek może wygrać rywalizację, gdy jest Viviano, Boruc i Frey :/