[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


9 września 2019, 13:13:38 - bartekwr9
II liga: Mecz Górnik Ł. - Błękitni w TVP3

Mecz 12. kolejki II ligi Górnik Łęczna - Błękitni Stargard będzie transmitowany na antenie TVP3.

Spotkanie zostanie rozegrane 6 października o godz. 13:05.


źródło: Górnik Łęczna

Kawi - 9 września 2019, 13:18:24 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny raz Łęczna?! W 1 lidze ciągle Chrobry, a tu ciągle Łęczna....

poinformow - 9 września 2019, 13:22:28 - *.startechnology.pl
A kto ma być? Jest kilka marek w tej 2 lidze. Łęczna, Widzew, Katowice i długo długo nic. To kogo mają pokazywać?

cxp - 9 września 2019, 13:47:37 - *.233.195.215
Trochę kasy przytulą.

fansport - 9 września 2019, 13:50:52 - *.dynamic.chello.pl
nie mają co pokazywać, już wolałbym mecz 4 ligi, mks przasnysz - hutnik warszawa.

gość - 9 września 2019, 14:12:57 - *.111.246.77
No wsioki z łęcznej to faktycznie marka światowa he he.

zamieszczo - 9 września 2019, 14:19:29 - *.play-internet.pl
Jaja sobie robią w tym TVP z tą Łęczną? Ileż można...w tej kolejce będą co najmniej dwa ciekawsze mecze (Garbarnia-Resovia, Elana-Widzew)!

Greg - 9 września 2019, 14:28:12 - *.play-internet.pl
Widzew sie nie zgadza grac u siebie o 13.05

qsd - 9 września 2019, 14:37:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ostatnio w tv miała być Resovia-Olimpia, mecz przełożono z soboty z godziny 17:00 na niedzielę godzina 13:05. Zawodnicy grali w 35C upale, a w tv pokazali ........... dożynki z Częstochowy zamiast meczy. To może i lepiej niech w ogóle nic nie transmitują !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kibicksb - 9 września 2019, 14:38:02 - *.dynamic.mm.pl
Wystarczy popatrzeć na tabelę już się trochę ukształtowała i powinni pokazywać zespoły które pokazują dobra piłkę. Tłumaczenie że infrastruktura ma jakiś wpływ żaden w dzisiejszych czasach można pokazać mecz z 4 czy 5 ligi. Wystarczy chcieć. A Stargard naprawdę gra fajna piłkę wystarczy zobaczyć mecze z Gryfem czy Pruszkowem na Widzew też mimo porażki pokazali dobra piłkę.

jarock - 9 września 2019, 15:00:16 - *.free.aero2.net.pl
A kiedy będzie Znicz ?

daro - 9 września 2019, 15:03:13 - *.dynamic.mm.pl
jarock znicz będzie 1 listopada

Kula - 9 września 2019, 15:11:40 - *.netspeednet.pl
A Widzew to z jakiej paki mają pokazywać w TV? Za zasługi? :P

cxp - 9 września 2019, 15:47:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@gość Nie obrażaj ludzi którzy tam mieszkają.

zomo1 - 9 września 2019, 16:13:20 - *.centertel.pl
no żeby zestawiać pachołów z Łęcznej z Widzewem czy Gieksa i pisać o nich jako "marka" to trzeba mieć poczucie humoru. Czym ta "marka" się wsławiła?
rok założenia 1979 - faktycznie dluuuga tradycja
W ekstraklasie kilka sezonów na krzyż, z czego część dzięki korupcji
zmiany nazw, przenoszenie miejsca rozgrywania meczów
no faktycznie na kolana przed taka firma

narył - 9 września 2019, 16:20:55 - *.147.39.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znicz to tradycyjnie we Wszystkich Świętych i Zaduszki

KONRAD - 9 września 2019, 16:21:55 - *.centertel.pl
@Qsd: Mecz,o którym piszesz był transmitowany na portalu tvpsport.pl o czym była cały czas informacja tekstowa na dole ekranu podczas transmisji Dożynek.Albo nie umiesz czytać albo jesteś wykluczony internetowo(-:

KONRAD - 9 września 2019, 16:24:21 - *.centertel.pl
@Fansport:TV może pokazać nawet mecz C klasy tylko wystarczy znaleźć sponsora na transmisję(-:

DuchowoMoc - 9 września 2019, 16:48:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do zomo1. GKS Katowice został założony tylko 15 lat wcześniej od Górnika świński inteligencie. A z ekstraklasy zleciał w 2004 r. Ale widać, że to jakiś komunista bez szkoły... pewnie pochodzi z jakiejś Koziej Wólki i zazdrości

Toma82 - 9 września 2019, 16:57:22 - *.play-internet.pl
DuchowoMoc ...brawo!!!!

DuchowoMoc - 9 września 2019, 17:03:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pardon. W sezonie 2004/05 Katowice spadły

Zajmon Leg - 9 września 2019, 17:12:09 - *.147.97.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za dużo tej Łęcznej! A gdzie Torun Rzeszów albo Bytovia

raf - 9 września 2019, 18:11:25 - *.icpnet.pl
brawo tvp 3 super tysiące ziomali mieszka poza regionem lubleskim ekonomia ale kibicują druzynie regionu lubelskiego

? - 9 września 2019, 18:33:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łęczna abonament wykupiła?
To po I, a po II - pokazuję tam w ogóle te mecze, czy tylko ogłaszają, że pokażą?

Kks - 9 września 2019, 19:17:00 - *.centertel.pl
Ten mecz jest pokazywany ze względu na Błękitnych. To byl jakis skandal ze ta druzyna przez 2 lata ani razu nie była w tv. Meczy w Stargardzie nie można puścić bo nie ma stadionu i długo nie będzie wiec dobrze że chociz wyjazd jakis puszcza

ane - 9 września 2019, 20:02:06 - *.dynamic.chello.pl
Jak mecze drugiej dywizji to tylko ŁĘCZNA .Telewizja wie co robi !!!!!!

rafalski - 10 września 2019, 9:44:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fansport co ty tu wypisujesz jaki Przasnysz zapomnij Łęczna gra ciekawą i atrakcyjną piłkę A Błękitni to rewelacja jesieni Dla tego

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas