[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 listopada 2019, 11:36:29 - dkelman
II liga: Mecze Widzew - Bytovia i Bytovia - Katowice w TVP3

Mecz 19. kolejki II ligi Widzew Łódź - Bytovia Bytów i 20. kolejki Bytovia Bytów - GKS Katowice będą transmitowane na antenie TVP3.

Mecz 19. kolejki odbędzie się 24 listopada o 13:05, a spotkanie Bytovia - Katowice 1 grudnia o tej samej porze.


źródło: GKS Katowice

Lolek - 5 listopada 2019, 11:55:25 - *.dynamic.chello.pl
No chyba sobie jaja robicie

Fix - 5 listopada 2019, 11:57:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O, Widzewowi już nie przeszkadza 13:05

FK - 5 listopada 2019, 12:06:58 - *.10.208.222
Bytovia TV ???

Stw - 5 listopada 2019, 13:16:24 - *.interblock.pl
Albo Górnik Łęczna albo Znicz albo Bytovia. Kiedy łaskawie puścicie Stal Stalową Wolę?? Widzew też na okrągło.

@Stw - 5 listopada 2019, 13:27:33 - *.mtm-info.pl
Taaak bo każdy pragnie oglądać stalową wolę jak kopie się po czole.

K - 5 listopada 2019, 14:03:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stal pokażą w tv w pucharze bo trafili na Lecha.
II liga to Łęczna tv, Widzew tv, ewentualnie Pruszków bo blisko mają.

Misiek - 5 listopada 2019, 14:58:55 - *.koscierzyna.vectranet.pl
Bytovia spadek pewne info w poprzednim sezonie mówiłem pisałem że bytovia spadnie i co??? I miałem rację!!! Także bytovia spadek pewne info ja to wam mówię wasz Misiek

abc - 5 listopada 2019, 15:54:38 - *.7.106.67 (unknown)
Widzew 1:0 Bytovia
Robak 89' (k.)

PM - 5 listopada 2019, 16:23:48 - *.dynamic.chello.pl
@"@Stw" Za to wszyscy kochają oglądać kopaninę Znicza, który na początku sezonu zdobył mnóstwo szczęśliwych punktów, a teraz w dół pikuje.
Skoro pokazujemy Łęczną i dół tabeli, to niech pokażą Stalówkę, a potem Legionovię, Gryfa, Siedlce, Skrę o i może jeszcze Elanę.

Trup - 5 listopada 2019, 16:44:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie rób własnej drużyny sobie Maszkowski,to nie jest twój klub.juz dużo chłopaków przez ciebie gra.

OMG - 5 listopada 2019, 17:32:45 - *.olsztyn.vectranet.pl
Dobrze, że widzew, będzie znowu beka na całą Polskę!!!

B^^^B - 5 listopada 2019, 18:07:03 - *.static.ip.netia.com.pl
____________________________ woooow !!!!!!!!!!!!!!!!! biorę URLOP siaDOM narobię hyrBATY ,ale to będzie _____ S P E K T A K L _____ coś jak w teatrze marzeń ...

raf - 5 listopada 2019, 18:35:15 - *.icpnet.pl
Panowie z Podkarpacia macie 3 zespoły w 2 lidze Tv 3 pokazywali Resovie i Stal Rzeszów starczy a inne kluby z dużych miast jak Łódz ,czy Katowice czy 40 letni Górnik Łęczna

Zs ju - 5 listopada 2019, 19:47:11 - *.play-internet.pl
Niech tvp3 stal rz pokaże tam człowieku piłkarze biegają jak im niedźwiedź każe

Cwikiel - 5 listopada 2019, 21:20:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stalówka będzie pokazywana na wiosnę na własnym stadionie co 2 tygodnie

Nowak - 6 listopada 2019, 0:24:08 - *.icpnet.pl
Jakość przekazu tych transmisji to jakaś kpina chyba.

trybus - 6 listopada 2019, 6:15:25 - *.50.140.166
Mnie się wydaje, że telewizja powinna reagować elastycznie na to co się dzieje w lidze. Układ tabeli powstał taki, że prowadzi Resovia przed Katowicami. W sobotę jest mecz Resovia - GKS. Aż się prosi, aby to pokazać, a nie zakładać trzy tygodnie wcześniej co będzie w TV.

bolek lole - 6 listopada 2019, 10:46:10 - *.play-internet.pl
po co pokazujecie wioske Bytovie?

sjz - 6 listopada 2019, 11:08:33 - *.dynamic.chello.pl
no to Kacper bedzie miał okazje pokazać sie z druzynami ktore za chwile bedą grac poziom wyżej

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas