[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2019, 10:02:42 - huberts
Terminarz 19. i 20. kolejki PKO Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 19. i 20. kolejki PKO Ekstraklasy.

19. kolejka:

13 grudnia (piątek):

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, godz. 20:30

14 grudnia (sobota):

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze, godz. 15:00
Śląsk Wrocław - Lech Poznań, godz. 17:30 - mecz również w TVP
Legia Warszawa - Wisła Płock, godz. 20:00

15 grudnia (niedziela):

Piast Gliwice - ŁKS Łódź, godz. 12:30
Korona Kielce - Cracovia, godz. 15:00
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, godz. 17:30


20. kolejka:

19 grudnia (czwartek):

ŁKS Łódź - Wisła Kraków, godz. 18:00
Lech Poznań - Arka Gdynia, godz. 20:30

20 grudnia (piątek):

Cracovia - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, godz. 20:30

21 grudnia (sobota):

Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa, godz. 15:00
Wisła Płock - Piast Gliwice, godz. 17:30 - mecz również w TVP
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, godz. 20:00


źródło: własne / Ekstraklasa SA

Pjoter - 7 listopada 2019, 10:16:45 - *.rdsnet.ro
Mogliby przełożyć te mecze tuż przed samymi świętami i dać piłkarzom odpocząć i spotkać się z rodzinami. Wiadomo, że myślami będą gdzie indziej.

Pjoter - 7 listopada 2019, 10:24:17 - *.rdsnet.ro
A tak z innej beczki to czy ktoś wie co robi Grzegorz Piechna, Irek Jeleń czy Igor Sypniewski? Bo z tego co się orientuję to nie zostali przy futbolu choć mogę się mylić. Jeśli tak to szkoda bo mogli pójść w stronę trenerki czy komentowania spotkań jak Hajto i Wichniarek.

penny - 7 listopada 2019, 10:30:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piechnę widziałem w Bierdonce, kupował parówki, a Jelenia widziałem na drodze, ledwo go ominąłem.

Filip - 7 listopada 2019, 10:41:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu Legia jest caly czas ciagnieta za uszy i nigdy nie gra meczy w piatki i poniedzialki, a pozostale 15 druzyn musi grac w tych terminach i kiepskich godzinach, a Legia zawsze tez ma najlepsze godziny do gry. Zenada.

a - 7 listopada 2019, 10:42:18 - *.117.96.7
Mecze 20 i 21 grudnia po 20:00. Komuś się sufit na łeb sp....

Kibic - 7 listopada 2019, 10:48:13 - *.dynamic.chello.pl
Napiszcie lepiej co z pseudo sędziom Stefanskim czy już nigdy nie będzie sędziował ten oszust?

MZKS - 7 listopada 2019, 10:51:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy mecz drużyny z Warszawy będzie sędziował stefański ?

BI - 7 listopada 2019, 11:00:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dalej praktykujecie tę patologię z godziną 12:30?

do Bi - 7 listopada 2019, 11:14:47 - *.8.101.92
mi mecz Jagi w niedzielę o 12.30 pasował chociaż wolę piątek 20.30...... nie rozumiem TVP, maja do wyboru mecz Jagi z Lechia a transmitują śląska z Lechem....za to w 20 kolejce wybrali mecz 2 klubów którzy mają najmniej kibiców.....hmmmm, święta.....

mati - 7 listopada 2019, 11:14:58 - *.adsl.inetia.pl
Lepsza 12-30 niedziela niz 18 w piatek

Rafel - 7 listopada 2019, 11:20:12 - *.telbeskid.pl
Podobno przesuwają godzine z 12.30 na 11.30

Darek - 7 listopada 2019, 11:43:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Pjoter - akurat Irek Jeleń ma się bardzo dobrze.
https://beskidzkapilka.pl/strzelcy/3

dino(L) - 7 listopada 2019, 12:27:20 - *.17.112.83 (*.104.84.51)
@do Bi
TVP nie ma praw w kazdej kolejce do meczu koleki, maja prawa do 12tu meczy pierwszego wyboru, 12tu 2ego i 13tu 3ego wyboru.

Budgie63 - 7 listopada 2019, 13:20:11 - *.dynamic.chello.pl
@Filip-Legia zawsze gra (prawie zawsze) w terminach premium bo jest drużyną najchętniej oglądaną. I oglądają ją nie tylko kibice Legii ale i jej wrogowie(L)

gawel69 - 7 listopada 2019, 13:58:47 - *.147.33.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do Budgie63 . To tak jak za komuny wszyscy zawodnicy chętnie na dwa lata szli do Legi pograć w piłkę a ci co się nie łapali do Legii to do Śląska . Mam nadzieję że zrozumiałeś

KORSARZ - 7 listopada 2019, 14:16:32 - *.unknown.vectranet.pl
mati - a oświetlenie klubom po co? W pucharach mecze są w czwartki o 17 czy 18 i nie przeszkadza to jakoś w PP mecze o 13 w środku tygodnia

do Burgie6 - 7 listopada 2019, 14:47:58 - *.8.101.92
Potwierdzam odnośnie oglądalności Legii z jednym zastrzeżeniem, lidze (widzą) potrzebna jest słaba Legia bo wszyscy chcą oglądania jej porażki, jakby miała taką przewagę w lidze jak np VIVE w ręczną to pies z kulawą nogą by jej nie chciał oglądać.

zdzich659 - 7 listopada 2019, 17:37:47 - *.ssp.dialog.net.pl
20 grudnia rozgrywac mecz o 20,30 to troche chore, jak bedzie z 20stopmni na minus,

Phoenix(L) - 7 listopada 2019, 22:56:50 - *.dynamic.chello.pl
@Filip:
Powiedz, komu kibicujesz - poprosimy PZPN, by ten akurat wyjazd Legii został rozegrany w poniedziałek...

dino (L) - 8 listopada 2019, 5:58:16 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
@Filip
Dlatego ze jest najchętniej oglądana drużyną

Varadi - 8 listopada 2019, 6:48:58 - *.ssp.dialog.net.pl
29 letni radny PiS z Żoliborza prezesem zagłębia lubin. Ten klub jest jak dojna krowa

ZeteL - 8 listopada 2019, 18:06:57 - *.ssp.dialog.net.pl
mecz ZL - (L) 20 grudnia , godz 20.30 , spotkanie skończy się około 23 !!! Temperatura ( jak to w grudniowej nocy) na minusie. Ja będę ale ... kto zabierze dzieci na mecz, kto zaprosi znajomych lub rodzinę niekoniecznie będących fanatykami piłki nożnej na mecz w mrozie. A potem wpisy o frekwencji. Poziom naszej ligi nie daje powodów i argumentów do marznięcia przez 2 godziny ( mimo, że przyjeżdża Legia).

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas