[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2019, 11:44:00 - huberts
15. kolejka PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 15. kolejki PKO Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 8-10 listopada.

8 listopada (piątek):

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

9 listopada (sobota):

Wisła Płock - Cracovia, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Legia Warszawa - Górnik Zabrze, godz. 17:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Wisła Kraków - Arka Gdynia, godz. 20:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

10 listopada (niedziela):

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa, godz. 12:30, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Lech Poznań - Korona Kielce, godz. 15:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, godz. 17:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).


źródło: własne / PZPN

Arena - 7 listopada 2019, 11:50:06 - *.sec.allianz.com
ŁKS - Śląsk 2:1
Piast - Jagiellonia 1:1
Wisła Płock - Cracovia 2:2
Legia - Górnik 2:0
Wisła Kraków - Arka 1:0
Zagłębie Lubin - Raków 1:1
Lech - Korona 2:0
Lechia - Pogoń 2:0

obiektywny - 7 listopada 2019, 11:51:32 - *.8.101.92
najbardziej antybiałostocki sędzia w lidze sędziuje mecz Jagi....to może być gwóźdź do trumny przed meczami reprezentacji dla Mamrota (ale jak wyjdzie z tego obronną ręką to będzie dla mnie gość)......już wolałbym Marciniaka lub Gila w tym meczu.

K - 7 listopada 2019, 11:57:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mycia i Stefańskiego nie widzę, czyżby na 2-3 kolejki schowani przez związek do szafy aż emocje opadną po ostatnich "wyczynach"?!

obiektywny - 7 listopada 2019, 12:06:57 - *.8.101.92
ŁKS - Śląsk 2:1
Piast - Jagiellonia 1:2
Wisła Płock - Cracovia 0:0
Legia - Górnik 2:1
Wisła Kraków - Arka 1:2
Zagłębie Lubin - Raków 2:0
Lech - Korona 3:0
Lechia - Pogoń 1:1

kweek - 7 listopada 2019, 12:13:04 - *.96.128.6.ipv4.supernova.orange.pl
mecz Cracovii sędziuje sędzia z Legio-nowa. Oczywiście zupełnym przypadkiem. Pewnie Ziobro nauczył Przesmyckiego losowania sędziów

Mikołaj - 7 listopada 2019, 12:13:56 - *.play-internet.pl
... a gdzie Myć....?

stefan - 7 listopada 2019, 12:17:27 - *.centertel.pl
a stefański var Lubin - raków

Zajmon Leg - 7 listopada 2019, 12:18:34 - *.146.225.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stefański juz z miesiac nie sedziowal. Za co ta kara ...

adik - 7 listopada 2019, 12:18:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ŁKS - Śląsk 1:1
Piast - Jagiellonia 2:1
Wisła Płock - Cracovia 1:1
Legia - Górnik 3:0
Wisła Kraków - Arka 1:1
Zagłębie Lubin - Raków 1:0
Lech - Korona 2:0
Lechia - Pogoń 1:0

dino(L) - 7 listopada 2019, 12:22:45 - *.17.112.83 (*.104.84.51)
@Tomek
Dlatego, że Legia jest najpopularniejszym klubem w Polsce i najchetniej ogladanym z tego samego powodu dla ktorego najlepsze hity kinowe - premiery nie leca w canal+ o 10 rano w poniedziałki

SopotAG - 7 listopada 2019, 12:26:31 - *.static.ip.netia.com.pl
Myć i Stefański "ukryci" w wozie VAR-u ?
Może jakieś oficjalne potwierdzenie błędów i kara ?
Zawodnik który popełni przewinienie karany jest natychmiast, na klub nakładane kary pieniężne, a sędziowie to jakieś "święte krowy " ???

dino(L) - 7 listopada 2019, 12:34:02 - *.17.112.83 (*.104.84.51)
Przecież Myć ostatnio sędziował (dopiero 3. raz w tym sezonie) a Stefański bedzie na VARze w Lubinie, a co z sedzia ktory uznał 2 gole Lechii ze spalonego we wrzesniu w meczu z Korona, czy ten ktory ostatnio puscił brutalny faul Steca z Pogoni na czerwona kartke dlaczego domagacie sie kar tylko dla Mycia i Stefanskiego, dlatego, ze Legia wygrała?

Klm - 7 listopada 2019, 12:35:51 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
A Lasyk kibic lecha sędziuje oczywiście lecha !

100% - 7 listopada 2019, 12:53:00 - *.58.139.40
Łks-Śląsk 2-1
Piast-Jaga 2-2
WisłaP-Cracovia 1-1
Legia-Górnik 2-0
WisłaK-arka 2-0
Zagłębia-Raków 3-1
Lech-Korona 1-0
Lechia-Pogoń 2-1

jo - 7 listopada 2019, 12:53:44 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
legia - GÓRNIK 1:1 - niestety na bank :-0

BKS - 7 listopada 2019, 13:22:49 - *.8.101.92
Imaz z Pryklirem na ławie i Arsenić w środku pomocy i będzie git.

Kibic - 7 listopada 2019, 14:26:52 - *.dynamic.chello.pl
Stefański i Myć gdzie?
W dobie VARU jeszcze się tyle razy mylić to wniosek jeden NIEUDACZNIK jeden z drugim, jestescie słabi psychicznie więc czas was pożegnać!!!!!ktoś jest słaby to aut!!!!!będą następni jak z piłkarzami selekcja,w piłkarskim świecie macie poziom A klasy i wyżej nie da rady, słaba psychika i tyle !!!!!!!!!!potem się z nas śmieją w europie!!!!!

Jan - 7 listopada 2019, 14:35:51 - *.147.101.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie Stefański i Myć ?
Tak dobrze sędziowali dla legii nie przyznając Arce dwóch ewidentnych karnych.
To może jednak kolegium sędziów zauważyło ten obrzydliwy szwindel i te nominacje to jest "kara" dla stefańskiego i mycia ?
Ale gdzie oficjalna dyskwalifikacja dla tych sędziów ?
Gdzie oficjalne uznanie błędów sędziów i chociaż przeprosiny dla Arki ?

do Jan - 7 listopada 2019, 14:55:23 - *.8.101.92
Inaczej jest jak mecz jest wyrównany a inaczej jak jeden zespół ma przewagę (wtedy jest mniejszy odzew społeczny). Arka miał te dwa karne (moim zdaniem jeden) ale na boisku nic nie grała.....3-4 lata temu Jaga pojechał do Kielc a w drodze kilku jej zawodników się zatruło i cudem zremisowali 1-1. W tym meczu Korona strzeliła bramkę z prawie metrowego spalonego a do tego Jadze należał się ewidentny rzut karny za wycięcia bodajże Góralskiego. Oczywiście po tym meczu z końcówki sezonu nikt w Białymstoku nie płakał bo Jaga nie istniała na boisku.....tylko że później się okazało że m.in dzięki temu wynikowi to Legia a nie Jaga został Mistrzem Polski ( a do tego trzeba jeszcze dodać 3 inne dziwne pomyłki w tym brak karnego w 37 kolejce za zatrzymanie ręką piłki zmierzającej do bramki przez zawodnika Lecha).

Ja - 7 listopada 2019, 14:57:27 - *.58.142.237
Jan jakich karnych nie przyznali?? Jak jest spalony to nie ma karnych obudź sie już dawno po meczu a dalej płaczesz arka i tak spadnie nikt tego już nie chce oglądać

ueo - 7 listopada 2019, 15:16:02 - *.ptr.magnet.ie
do Jan - ale wtedy nie było tego psełdo varu teraz jest i tak swoje robią nieudacznicy. Jest tylu gadających do kamer jak uzdrowić polską piłkę... ja bym zaczął od tego psełdo varu i sprzedawców z gwizdkiem i tych przed monitorem znafców. Obudzą się jak liga lichtensztajnu nas dogoni i zaczną zmiany bo "coś" jest nie tak. won z tym varem z piłki nożnej

ara - 7 listopada 2019, 15:38:57 - *.mt.pl
Stefański sprzedawczyk i nic go nie tłumaczy.mając 10 powtórek na 30 calowym ekranie nie widzial przewinienia Jedzy
? Jesli tak to wypad na szparagi a nie psuć ludziom nerwy i zdrowie wypatrzając wynik.Legii przez takie sedziowanie nikt nie bierze na poważnie a ich tytuły są tyle warte co majtki ku.wy.

PM - 7 listopada 2019, 15:49:59 - *.dynamic.chello.pl
ŁKS 1-0 Śląsk
Piast 0-1 Jagiellonia
Wisła Płock 1-0 Cracovia
Legia 4-0 Górnik
Wisła Kraków 0-0 Arka
zagłębie 2-2 Raków
Lech 5-0 Korona
Lechia 1-1 Pogoń

herhor - 7 listopada 2019, 16:58:48 - *.odramedia.pl
Stefański teraz reżyserem w Lubinie. Jak widać góra jest zadowolona z jego popisów w Gdyni. Choć myślałem że po takim wspaniałym występie będzie na varze w warszawie.

duriel - 7 listopada 2019, 17:01:03 - *.bialystok.vectranet.pl
i emeryt Złotek. On do śmierci będzie gwizdał?

Zajmon Leg - 7 listopada 2019, 17:21:19 - *.146.225.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@duriel
Złotek wiecznie żywy.

Anka - 7 listopada 2019, 19:37:21 - *.252.45.239
Sędzia z Warszawy sędziuje Legię II w meczu z Cracovią. Fajnie...

rw - 7 listopada 2019, 19:49:20 - *.3-2.cable.virginm.net
Wisełka czaas na przełamanie się, jak nie z Arką to chyba już z nikim, pozdro kibic Widzewa ;)

Boczus fr - 7 listopada 2019, 20:20:25 - *.117.202.77.rev.sfr.net
LKS-slask 2-0
Piast-jaga 2-0
WislaP-cracovia 1-3
Legia-Gornik 1-2
WislaK-Arka 2-1
Zaglebie-Rakow 3-1
Lech-Korona 1-2
Lechia-Pogon 2-1

bobr - 7 listopada 2019, 20:59:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ŁKS - Śląsk 2-0
Piast - Jagiellonia 2-0
Wisła P.-Cracovia 1-2
Legia - Górnik 1-2
Wisła K. - Arka 0-1
Zagłębie - Raków 1-1
Lech - Korona 1-2
Lechia - Pogoń 2-0

premo - 7 listopada 2019, 21:01:33 - *.dynamic.chello.pl
LKS-slask 1-2
Piast-jaga 2-1
WislaP-cracovia 1-1
Legia-Gornik 2-1
WislaK-Arka 2-1
Zaglebie-Rakow 3-1
Lech-Korona 2-1
Lechia-Pogon 2-1

Kibol - 7 listopada 2019, 21:30:58 - *.dynamic.chello.pl
Stefanskiego to powinni wyj.. oszust i złodziej...

varadi - 8 listopada 2019, 11:57:14 - *.ssp.dialog.net.pl
A co kibice zagłebia lubin na to , ze prezesem klubu został 29 letni radny PIS z Żoliborza ?

willy - 8 listopada 2019, 12:21:51 - *.direcpceu.com (*.214.224.12)
ŁKS - Śląsk 2-2
Piast - Jaga 1-1
Wisła P.-Cracovia 1-2
Legia - Górnik 2-1
Wisła K. - Arka 1-1
Zagłębie - Raków 2-0
Lech - Korona 2-1
Lechia - Pogoń 1-1

By$ztu - 8 listopada 2019, 14:56:49 - *.play-internet.pl
W ostatniej wolnej chwili moje typy to:

ŁKS Łódź vs. Śląsk Wrocław 1-2
Piast Gliwice vs. Jagiellonia Białystok 2-0

Wisła Płock vs. Cracovia PANY 1-1
Legia Warszawa vs. Górnik Zabrze 3-0
Wisła Kraków vs. Arka Gdynia 2-3

Zagłębie Lubin vs. Raków Częstochowa 0-0
Lech Poznań vs. Korona Kielce 1-1
Lechia Gdańsk vs. Pogoń Szczecin 2-0

Obiektywny - 8 listopada 2019, 19:30:47 - *.dynamic.chello.pl
Co wy płaczecie o tego Stefańskiego i Mycia? Aaaa niby skrzywdzili cieniasów z Gdyni, pierwszego kandydata do spadku, grającą tragedię areczke. ogarnijcie się pieniacze.

Olo - 8 listopada 2019, 22:01:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stefański na varze wydrukuje Wiśle wygraną, można obstawiać u buków

Olo - 8 listopada 2019, 22:02:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zapomniałem o typie Stefański - Arka 2-0

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas