[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2019, 11:48:37 - huberts
17. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 17. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 8-10 listopada.

8 listopada (piątek):

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz, godz. 19:10, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

9 listopada (sobota):

Stomil Olsztyn - Warta Poznań, godz. 12:40, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice, godz. 14:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Miedź Legnica, godz. 16:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec, godz. 16:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
GKS Bełchatów - GKS Tychy, godz. 17:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

10 listopada (niedziela):

Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 12:40, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).


źródło: własne / PZPN

pyta - 7 listopada 2019, 12:09:32 - *.adsl.inetia.pl
Czemu 12:40 a nie 11.33 albo 13.09?

max - 7 listopada 2019, 12:09:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Takie se tam typowanie
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1:1
Stomil Olsztyn - Warta Poznań 0:0
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 2:0
GKS 1962 Jastrzębie - Miedź Legnica 2:1
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:0
GKS Bełchatów - GKS Tychy 1:3
Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:2
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 3:0
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2

FKS - 7 listopada 2019, 12:17:41 - *.dynamic.mm.pl
Jak może być sędzia z tego samego województwa co drużyna. J...ć pzpn

jur.ek - 7 listopada 2019, 12:35:44 - *.96.6.164
"pyta" - bo o tej godzinie kończą się reklamy na Polsacie Sport ;), a tak poważnie, pewnie mają taką ramówkę i akurat o tej porze zaplanowany mecz I ligi piłkarskiej, a później inne sporty itp.

Max - 7 listopada 2019, 12:35:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ pyta.Bo ta godz chyba TV Polsat Sport wyznacza ?..

;l[[[ - 7 listopada 2019, 12:42:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
chrobry osłabiony ale powalczy

under46 - 7 listopada 2019, 15:17:27 - *.unknown.vectranet.pl
Sędzia Rasmus z Torunia, niedobrze się kojarzy dla Radomiaka. Pamiętam w 2016 0:3 z Rakowem. Ale to było na wyjeździe.

FKS 1 - 7 listopada 2019, 15:19:28 - *.play-internet.pl
Do FKS - przecież Mielec jest tak słaby że i sędzia z Luksemburga by tam mógł być

Kamil - 7 listopada 2019, 15:21:48 - *.dynamic.chello.pl
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 3:1
Stomil Olsztyn - Warta Poznań 1:0
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 0:0
GKS 1962 Jastrzębie - Miedź Legnica 2:0
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:3
GKS Bełchatów - GKS Tychy 1:1
Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:2
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 3:0
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Rrr1910 - 7 listopada 2019, 15:34:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1:1
Stomil Olsztyn - Warta Poznań 1:2
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 1:0
GKS 1962 Jastrzębie - Miedź Legnica 2:2
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:1
GKS Bełchatów - GKS Tychy 2:0
Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 2:1
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biał

PM - 7 listopada 2019, 15:55:05 - *.dynamic.chello.pl
Sandecja 1-4 Olimpia
Stomil 1-1 Warta
Radomiak 1-1 Puszcza
GKS Jastrzębie 2-2 Miedź
Chojniczanka 0-3 Stal
GKS Bełchatów 3-3 GKS Tychy
Odra 0-3 Nieciecza
Zagłębie 1-0 Wigry
Chrobry 1-0 Podbeskidzie

Zes - 7 listopada 2019, 15:57:56 - *.hsd1.il.comcast.net
Stomil - Warta 5:1!

SEZ - 7 listopada 2019, 16:29:27 - *.play-internet.pl
Zagłębie - Wigry 2:6!

Garbarnia - 7 listopada 2019, 17:13:51 - *.centertel.pl
dziadomiak 0:2 Puszcza.A co?Jak kontynuować świetną passe to trzeba tak dalej

Garbarnia - 7 listopada 2019, 17:15:40 - *.centertel.pl
PM:
A ja myśle że dziadomiak raczej przegra.Puszcza jest nieobliczalną drużyną tym bardziej z naszego województwa.U dziadomiaka pękł ten pompowany balonik i teraz wróci standard.Czyli środek tabeli

Garbarnia - 7 listopada 2019, 17:17:40 - *.centertel.pl
Z resztą po co się produkować i znowu wałkować ten sam temat wiecznie.Każdy wie jak będzie i znowu dziamdziak lanie

Do garbarn - 7 listopada 2019, 17:51:01 - *.play-internet.pl
Odszczekasz to chamie bo w internecie nie jesteś. anonimowy. Oczekuj niebawem.zielonych ludzików.pod.twoim plotem

Pewniaczki - 7 listopada 2019, 18:04:12 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Sandecja - Olimpia X
Stomil - Warta 2
Radomiak - Puszcza 1
Jastrzębie - Miedź X
Chojniczanka - Stal 2
Bełchatów - Tychy 1
Odra - Nieciecza X
Sosnowiec - Wigry 1
Chrobry - Podbeskidzie 1

Max - 7 listopada 2019, 18:26:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Garbarnia nie Udzielaj się to nie Twoja Liga !! Bądź w tej nizszej😊! na zawsze!!

Mi(r)co - 7 listopada 2019, 21:13:50 - *.play-internet.pl
Garbaty wyszedł na chwilę z wariatkowa na przepustkę i dorwal się do neta.

Legenda - 7 listopada 2019, 22:14:35 - *.unknown.vectranet.pl
Panowie on się już wszystkim znudził i nikogo nie rusza to jego monotonne biadolenie. Nie ma co na sędziego patrzeć, bo rzadko wypaczają wynik rażąco, chyba raz się zdarzyło w tym sezonie u nas. Moim zdaniem wygramy 2 mecze w tym roku jeszcze, tj z Puszczą i Bełchatowem. natomiast wyjazdy do Tychów i Olsztyna to będą porażki-obym się mylił.
Tak czy inaczej mieliśmy walczyć o utrzymanie, a jesteśmy w ścisłej czołówce. Jeśli skończymy w pierwszej szóstce i będą na koniec dodatkowe emocje to fajnie, a jeśli nie to na 90% już się utrzymaliśmy i to jest sendo.

Kermit - 7 listopada 2019, 23:51:10 - *.202.98.184
Sandecja - Olimpia 1
Stomil - Warta X
Radomiak - Puszcza X
Jastrzębie - Miedź 2
Chojniczanka - Stal 2
Bełchatów - Tychy 2
Odra - Nieciecza 2
Sosnowiec - Wigry X
Chrobry - Podbeskidzie X

Do FKS - 8 listopada 2019, 7:47:59 - *.nat.nova.is
No i co z tego że z tego samego województwa? Ja jestem Dolnego Śląska i nie jestem kibicem Śląska Wrocław. Ogarnij się...

Eddie - 8 listopada 2019, 13:17:52 - *.dynamic.chello.pl
Jeżeli Radomiak w chwili baraży nie będzie spełniał wymogów licencyjnych to nie ma co liczyć na dodatkowe emocje. Poprostu zostanie niedopuszczony do baraży.

under46 - 8 listopada 2019, 14:34:42 - *.unknown.vectranet.pl
@Eddie - skąd wiesz takie niuanse już dziś ? PZPN wielokrotnie naginał interpretacje przepisów, więc przestań farmazolić. Pozdrawiam.

xp25 - 8 listopada 2019, 15:29:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pan trener Dudek przychodząc do Zagłębia miał wizję,odchodząc jej nie miał,mam wrażenie że jemu pomyliła się wizja z telewizją.Dudek udzielił wywiadu lokalnej gazetce i powiedział że teraz razem z Jaroszewskim (następny z wizją)zbudują zespół na Ekstraklasę a że będzie to trwało 10 lat tego już nie powiedział.Tak bawią się kibicami działacze Zagłębia obiecując im poprawę a jak jest to kazdy widzi.Gra woła o pomstę do nieba,organizacyjnie jest to samo a może jeszcze gorzej,Wydrychiewicz chce sprzedawać bilety w warzywniakach a kibiców jak nie było tak nie ma.Ten niski z dwoma akcjami klubu zwany dalej współwłaścicielem nie ma pomysłu bo nie ma o tym pojęcia a ten z wodociągów jest przygotowywany w razie kolejnego kryzysu Jaroszewskiego na jego miejsce a wtedy na pewno będzie wesoło bo lepiej to na pewno nie.

zen - 8 listopada 2019, 17:06:08 - *.146.181.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chojnice- Mielec 2;5

wertyuiopa - 8 listopada 2019, 18:20:34 - *.play-internet.pl
Mielec wdupi Chojnicom ze 4 minimum

wertyuiopa - 8 listopada 2019, 18:22:12 - *.play-internet.pl
Mielec awans do ekstraklasy

Rrr1910 - 9 listopada 2019, 11:41:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Napiszę tak ! Nie wiem czemu tak się pocicie i wypisujecie głupoty? Radomiak i warta nie spełniają wymogów ekstraklasowych! To fakt ale czy Raków i ŁKS spełniało ? Nie ! I nie patrzyli na to! Bo awans jest szansą na rozwój! Stadion sponsorzy itp! Więc ogarnijcie hormony i weźcie się za swoje kluby! Pozdrowienia dla normalnych!

PM - 9 listopada 2019, 11:48:10 - *.dynamic.chello.pl
@Rrr1910 A ile z tych klubów, które awansowały tą szansę WYKORZYSTAŁO?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas