Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

7 listopada 2019, 11:50:49 - huberts
17. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 17. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 9-10 listopada.

9 listopada (sobota):

Resovia - GKS Katowice, godz. 13:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Błękitni Stargard - Lech II Poznań, godz. 13:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów, godz. 13:30, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola, godz. 16:30, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków, godz. 18:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).

10 listopada (niedziela):

Gryf Wejherowo - Elana Toruń, godz. 13:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Znicz Pruszków - Widzew Łódź, godz. 13:05, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).

fan - 7 listopada 2019, 14:13:35 - *.play-internet.pl
ciekawe czy Jenda znowu okaże się 12 zawodnikiem Elany, pozdrawiam wtajemniczonych

Guesto - 7 listopada 2019, 16:38:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz Górnik vs. Legionovia powinien być sedziowany przez sedziego z całkowicie innego okregu a nie kurde z Katowic które to są bezposrednim rywalem Łęcznej do awansu. No kurde nie róbmy jaj kazda decyzja podjeta przeciwko Gornikowi bedzie odbierana jako próba ingerenci w wynik a wiadomo Katowice grają w Rzeszowie a tam bedzie ciężko i to bardzo...

raf - 7 listopada 2019, 17:12:20 - *.icpnet.pl
zgadzam się z intrernautą Guesto zawsze mogą być podteksty ale dobry sędzia jeżeli chce sędziować wyżej to powinien być sprawiedliwy??

Kame - 7 listopada 2019, 17:53:10 - *.dynamic.chello.pl
Odważnie typujecie pierwszy mecz na liście. Przypominam tylko, że GKS nie przegrał od sierpnia w lidze, a tabela nie oddaje różnicy piłkarskiej między tymi zespołami.

Kame - 7 listopada 2019, 18:01:25 - *.dynamic.chello.pl
Doprecyzowując ostatnia porażka GKS Katowice 25 sierpnia w Łęcznej 0-1 (6. kolejka). Od tego czasu 10 meczów bez porażki, z czego 8 wygranych i 2 remisy. W piłce jednak wszystko możliwe, ale mam nadzieję, że seria nie będzie jeszcze przerwana

archimedes - 7 listopada 2019, 19:04:20 - *.internetia.net.pl
Nie dziwił bym się jak wyniki GKS-u wytypowane były by odwrotne.

PM - 7 listopada 2019, 20:41:14 - *.dynamic.chello.pl
@Guesto Znicz kontra Widzew. Sędzia z Lublina. Skoro martwisz się o drukowanie na korzyść Katowic to ja martwię się o drukowanie na korzyść Łęcznej.

Guesto - 8 listopada 2019, 19:41:22 - *.dynamic.chello.pl
Owszem. Masz rację nie powinien Znicza z Widzewem sedziowac nikt z lubelszczyzny...Nie doczytalem poprostu.

SandecJan - 8 listopada 2019, 23:46:21 - *.play-internet.pl
Resovia Gks 1-1
Błękitni Lech II 2-0