[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2019, 13:46:53 - dwieladek
Fortuna I liga: Mecz GKS 1962 - Puszcza 26 listopada

W związku z powołaniami zawodników Puszczy Niepołomice do reprezentacji młodzieżowych przełożone zostało spotkanie 18. kolejki Fortuna I ligi, w którym GKS 1962 Jastrzębie podejmie Puszczę Niepołomice.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 16 listopada (godz. 13:00) zostanie rozegrany 26 listopada.


źródło: Puszcza Niepołomice

Gks1962 - 7 listopada 2019, 14:01:10 - *.customers.d1-online.com
🙁🙁🙁🙁

kkk - 7 listopada 2019, 14:02:34 - *.static.ip.netia.com.pl
Rezerwowy Puszczy powołany na mecze towarzyskie i jakiś turniej Ośmiu Narodów i mecz odwołany... Kolejna kompromitacja PZPN.
Leśne dziady chyba nigdy nie dojrzeją do decyzji, żeby 1 liga nie grała w terminie Reprezentacji.

Anty pzpn - 7 listopada 2019, 14:26:15 - *.play-internet.pl
Zaś 3 mecze co 3 dni . I zaś Jastrzębie .

abc - 7 listopada 2019, 14:42:26 - *.7.106.67 (unknown)
Ale kto puszcza?

myśliwy - 7 listopada 2019, 14:46:42 - *.179.211.176.static.3s.pl
Czy w tym PZPNie ktoś myśli? Nie można od razu calej kolejki przelozyc tylko pojedyncze mecze i potem zespoly ktore graja w srodku tygodnia sa poszkodowane! jedni graja a inni odpoczywaja! poza tym duzo mniej ludzi pryzjdzie na mecz w srodku tygodnia niz w weekend. halo, pzpn, budzimy sie!

Mks - 7 listopada 2019, 15:55:22 - *.10.208.88
Idzie do Lechii w lipcu po sezonie

obserwator - 7 listopada 2019, 16:22:11 - *.fiberway.pl
do -kkk- W Puszczy powałani. Pierwszy bramkarz Niemczycki oraz rezerwowy bramkarz Górski.Pozostał tylko 3 bramkarz w dodatku junior.

GKS&Piast - 7 listopada 2019, 16:47:32 - *.dynamic.chello.pl
Brawo dobry pomysł wsiury będą jechać w śniegu i błocie a my odwołamy mecz na kilka minut przed,bo będzie zaśnieżone boisko....do zobaczenia w 32marca😝

kkk - 7 listopada 2019, 16:58:41 - *.static.ip.netia.com.pl
Dzięki @obserwator.
Przeoczyłem Niemczyckiego, ale czy to coś zmienia??? Chyba wszystkie drużyny z ligi wolałyby terminy wcześniej ustalone i niezmieniane.

Ts - 7 listopada 2019, 18:45:08 - *.centertel.pl
Do wszystkich puszcza to jest potęga niepołomice tu rządzą puszczy kibice

GKS - 7 listopada 2019, 19:32:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No we ! Z soboty na wtorek przesunięte 🤬👎🤯....
Dziękujemy Ci puszczo , jo puszczo

Fan - 7 listopada 2019, 19:35:22 - *.dynamic.chello.pl
We wtorek 26.11 jeszcze mamy hokej GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim, także super nowy termin 😨

?????? - 8 listopada 2019, 18:27:56 - *.bielskobiala.vectranet.pl
GKS&Piast ma cie tam trzy ulice na krzyż ,a wyzywacie kogoś od wsiurów ??????????

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas