[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2019, 21:08:01 - dagazka
PKO Ekstraklasa: Mecz Wisła - Arka bez kibiców gości

Decyzją wojewody małopolskiego, Piotra Ćwika, mecz 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków i Arką Gdynia odbędzie się bez kibiców drużyny gości.

Spotkanie zostanie rozegrane 9 listopada o godz. 20:00.


źródło: sport.trojmiasto.pl

JVR - 7 listopada 2019, 21:12:38 - *.dynamic.chello.pl
Wisła w ogniu

Kryniek76 - 7 listopada 2019, 21:37:40 - *.ip-point.pl
Zbigniew Boniek i reszta organizacji przestępczej

gg - 7 listopada 2019, 21:39:20 - *.adsl.inetia.pl
W Myślenicach grają?

Misiek - 7 listopada 2019, 21:44:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła Spadek pewne info !!.. Klub jest Zasłużony po uszy i jeszcze gra w tej EX !! ZENADA..

BI - 7 listopada 2019, 21:49:44 - *.static.ip.netia.com.pl
Władze się zmieniają - zasady te same.

Mike - 7 listopada 2019, 22:11:00 - *.centertel.pl
Jest jakieś uzasadnienie decyzji, czy też mamy dalej prawo dżungli?

sopel - 7 listopada 2019, 22:33:51 - *.dynamic.mm.pl
wg wojewody ŁKS miał dostać bilety na sektor Arki a ponieważ Wisła ma sztamę w Widzewem, wojewoda "zdusił" w zarodku bijatyki pomiędzy łodzianami. Z tym że według mojej oceny ŁKS nie ma sztamy z Arką, a nawet wręcz przeciwnie. No ale wojewoda chyba wie lepiej, no nie?

do Mike - 7 listopada 2019, 22:37:26 - *.96.164.248.ipv4.supernova.orange.pl
Uzasadnienie:
Będą się tam działy różne cuda, a ma nie być krytyki. Przykład (dla wojewody) idzie z góry - od wierchusdzki jego partyjki

do gg - 7 listopada 2019, 22:40:07 - *.as13285.net
Nie. W supermarkecie przy Kaluzy.

futbolista - 7 listopada 2019, 22:49:07 - *.bois.qwest.net
teraz zaczna sie akcje w celu za wszelka cene pozostawienia Wisly w Extra ! to jest WSTYD dla polskiej pilki ! zreszta, w kraju za przykladem i polityki i religi, a takze byznesu, nic sie nie robi sobie z przepisow, a gawiedz " patriotyczna " tym; w niebo wzieta ! precz i raus z takim krajem !

@Futbolist - 7 listopada 2019, 22:59:12 - *.ip.oxynet.pl
Co ma wspólnego niewpuszczenie kibiców arki na mecz z utrzymaniem się wisły w ekstarklasie? Idź do psychiatry, ale to i tak już chyba za późno.

Wiślak - 7 listopada 2019, 23:08:58 - *.dynamic.mm.pl
3/4 biletów z puli które dostałaby Arka miało trafić do koleżanki z drugiej strony Błoń, reszta do ŁKSu i Lecha.

Arek - 7 listopada 2019, 23:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba odebrać tym gamoniom decydowanie o tego typu rzeczach. Przecież to jest skandal, że mecz za 2 dni, a jakiś frajer postanowił sektor zamknąć z powodu jakiegoś widzi mi się. Jeszcze szło by to zrozumieć, jakby zamknął np, 2 tygodnie przed. A tu bilety rozdysponowane, transport ogarnięty, a tu byle cieć sobie sektor zamyka na 2 dni przed meczem, bo tak.

Thomas - 7 listopada 2019, 23:41:29 - *.219.234.194-static.tedata.net (*.29.93.81)
wie immer...ah polen polen!!!!

Darek153 - 8 listopada 2019, 0:15:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Protestowali że rząd Tuska zamyka stadiony dla kibicow gości , rząd Morawieckiego również, tylko rządy Konfederacji nie będą tego czynić.

Do Danek - 8 listopada 2019, 1:18:18 - *.as13285.net
Sporo biletow mialo tragic do twardzieli, ktorym zaden kibel, o pisuarze nie wspominam, nie jest straszny.

futbolista - 8 listopada 2019, 2:40:06 - *.bois.qwest.net
ej, ty; @Futbolist, two let ma problems z pojmowaniem wewnetrznym.
oprzytomnij czleku ludowy, czy pod kamieniami zes rodzon ? walka bedzie o pozostanie i to pod kazdym mozliwym sposobem. ja to " zalatwie ", mimo, ze komunistyczny slogan, w tym kraju ma sie nadal najlepiej i dobrze ! a, jak zes ciubaryk, no to trudno, typowy gawiedz !

Dr Klich - 8 listopada 2019, 4:28:34 - *.as13285.net
Ty masz cos z nogami? O glowe to szkoda pytac, go jaki kon to giertych widzi.

Olo - 8 listopada 2019, 6:34:32 - *.dynamic.chello.pl
Te arkowcy a ja wy nie wpuszczacie kibiców gości to je dobrze ? Janusze pomorza

Stal Stalo - 8 listopada 2019, 7:30:50 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
Wisło nieważne jakim sposobem , ale musisz ten mecz wygrać.

j-23 - 8 listopada 2019, 8:16:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wojewoda z PiSu i zakazuje takie rzeczy? Niemożliwe! A - zapomniałem to przecież wina Tuska!

Krol_rockn - 8 listopada 2019, 8:24:53 - *.165.63.129
Mam dla Was informacje odnośnie sytuacji Wisły Kraków w kontekście przyszłego sezonu. Otóż Wisła spadnie z Ekstraklasy. Informacja jest pewna.

rob04 - 8 listopada 2019, 8:51:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
Katecheta ze skawiny tak zdecydował i koniec!

kibic - 8 listopada 2019, 8:59:53 - *.bielskobiala.vectranet.pl
gg@ a jakie zasady maja być ??????????????????????? skoro w czasie tych meczy dewastowane są sektory , muszle ,pisuary i umywalki w kiblach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyremontuj raz za swoją kasę i potem napisz tu coś merytorycznego ... STOP DZICZY !!!!!!!

j pis - 8 listopada 2019, 10:00:42 - *.play-internet.pl
wszystko przez pis

jeb..PO - 8 listopada 2019, 12:26:12 - *.static.ip.netia.com.pl
wszystko przez BOLKA z PO

pytanie do - 8 listopada 2019, 12:38:33 - *.static.ip.netia.com.pl
Wiślak@ a ile wy dostaliście biletów na mecz Lechii z Cracovią 2 lata temu kiedy to rozp... kible na stadionie Pasów ... JASKINIA !

darko - 8 listopada 2019, 13:20:46 - *.147.46.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chodzi o tego Bolka z Gdańska z PO

? - 8 listopada 2019, 14:50:22 - *.147.114.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu Wisła Płock nie chce wpuścić kibiców Arki ?

Kojak - 8 listopada 2019, 17:10:13 - *.dynamic.mm.pl
Brawo! Pilka nozna dla Boñkòw,pzpnòw I sedziòw drukujacych mecze. Arka Gdynia nigdy nie spadnie!

kibic - 8 listopada 2019, 20:13:24 - *.play-internet.pl
I bardzo dobrze że śmieciArki nie wpuścili oni sami kibiców gości nie wpuszczają

dziadek - 9 listopada 2019, 11:01:26 - *.petrus.pl
I bardzo dobrze bo bydło musi siedzieć w oborze a nie na stadionach.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas