12 listopada 2019, 19:54:32 - huberts
eME kobiet: Polska 0-0 Hiszpania

Reprezentacja Polski kobiet prowadzona przez Miłosza Stępińskiego zremisowała bezbramkowo z Hiszpanią w swoim pierwszym meczu grupy D eliminacji do mistrzostw Europy.

12 listopada 2019, 18:00 - Lublin (Arena Lublin)
Polska 0-0 Hiszpania

Polska: 1. Katarzyna Kiedrzynek - 5. Aleksandra Sikora, 6. Sylwia Matysik, 7. Małgorzata Mesjasz, 4. Paulina Dudek, 8. Natalia Chudzik - 11. Ewelina Kamczyk (81, 23. Adriana Achcińska), 3. Gabriela Grzywińska, 13. Patrycja Balcerzak, 16. Dominika Grabowska (61, 2. Martyna Wiankowska) - 9. Ewa Pajor (71, 15. Agnieszka Winczo).

Hiszpania: 13. Sandra Paños - 7. Marta Corredera, 4. Irene Paredes, 16. Mapi León, 15. Leila Ouahabi - 8. Mariona Caldentey (79, 21. Sánchez Falcón), 14. Virginia Torrecilla, 12. Patricia Guijarro (67, 18. Ángela Sosa), 11. Alexia Putellas, 6. Aitana Bonmatí (56, 17. Lucía García) - 10. Jennifer Hermoso.

żółte kartki: Kiedrzynek, Wiankowska, Grzywińska - Paredes.

5. Azerbejdżan  3  0  1-11

Do mistrzostw awansują zwycięzcy każdej z dziewięciu grup, trzy najlepsze drużyny spośród tych, które zajęły drugie miejsce w grupie (wg bilansu meczów z drużynami z 1-5. miejsca), oraz trzej zwycięzcy baraży, w których zagra pozostałe sześć drużyn z drugich miejsc w grupach.

Szakal - 12 listopada 2019, 19:56:21 - *.094.221.pools.vodafone-ip.de
Brawooo

max29 - 12 listopada 2019, 19:58:08 - *.150.135.8
Ściany nam pomogły, ale dobre i to. Spalonego przy golu Hiszpanii w 9 min. ewidentnie nie było.

kell1987 - 12 listopada 2019, 20:00:37 - *.plastcom.pl
brawo, super wynik. Można powiedzieć, że w końcu Polki wytrzymały mecz kondycyjnie, ale trzeba powiedzieć wprost, że pani sędzina z Danii i jej liniowe były tragiczne i bardzo nam pomogły, bo bramka strzelona przez Hiszpanki była prawidłowa i jeszcze kilka zagwizdanych spalonych było urojonych. Zdziwiła mnie też żółta kartka dla Kiedrzynek za grę na czas w 14 minucie spotkania.

xyz - 12 listopada 2019, 20:08:10 - *.dynamic.chello.pl
Zgadzając się z kell1987 stwierdzę, że najlepszy był spalony w ostatniej minucie po ewidentnym podaniu od naszej obrony. Mieliśmy trochę szczęścia, ale bez tego trudno o dobry wynik ze znacznie lepszą drużyną. Bo walka dziewczyn była na najwyższym poziomie, a to drugi czynnik sukcesu. Bo tak ten remis trzeba ocenić.

jedrzej201 - 12 listopada 2019, 20:08:20 - *.smgr.pl
Dziewczynki dziś bez bramek.

raf - 12 listopada 2019, 20:09:23 - *.icpnet.pl
Może warto pokazywać kobiecą piłke nożną z kazdego meczu ligowego po 4-5 minut co na to PZPN i Telewizja Sport lub tvp3 promocja to jest zainteresowanie plus poziom podobnie w piłce ręcznej kobiecej mało pokazywanych meczy

xyz - 12 listopada 2019, 20:11:04 - *.dynamic.chello.pl
No i trzeba stwierdzić, że co by się nie myślało o VAR to jest on konieczny. To w tej 9minucie bardzo było widać. Sądzę, że bardzo wielu sędziów widziałoby tu spalonego. Ja zresztą oglądając mecz też byłem pewny w pierwszej chwili, że spalony był.

sss - 12 listopada 2019, 20:12:05 - *.146.32.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
raf...daj spokój :P

jarock - 12 listopada 2019, 20:13:26 - *.free.aero2.net.pl
Moim zdaniem TVP3 zamiast 2-ligowej piłki męskiej powinna pokazywać ekstraklasę kobiet !

Bolo - 12 listopada 2019, 20:17:24 - *.centertel.pl
xyz nie masz racji, bo to nie było podanie od naszej obrony tylko odbita piłka, a to zmienia postać rzeczy.

Uszon - 12 listopada 2019, 20:18:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poziom podwórkowy

pyra - 12 listopada 2019, 20:30:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo coś.

max29 - 12 listopada 2019, 20:42:43 - *.150.135.8
Wynik bardzo dobry. Mistrzynie świata USA potrzebowały dwóch rzutów karnych, żeby wyeliminować Hiszpanię na MŚ.

xyz - 12 listopada 2019, 20:56:13 - *.dynamic.chello.pl
Bolo - na stronie TVP Sport możesz sobie to obejrzeć. W momencie dośrodkowania z lewej strony piłkarka Hiszpanii, która w tej akcji "jest na spalonym" ma przed sobą 8 zawodniczek (5 polskich i 3 hiszpańskie). Dopiero jak piłka zostaje podana przez Polkę można mówić o ew. spalonym, ale wtedy ewidentnie jest to podanie obrony

Roman1@icp - 12 listopada 2019, 21:41:46 - *.icpnet.pl
Co to za wf-ista jest ich trenerem??

Arti66bvb - 12 listopada 2019, 21:49:34 - *.play-internet.pl
a pokazali wymianę koszulek..???

raf - 12 listopada 2019, 21:50:34 - *.icpnet.pl
Teraz bardzo ważne mecze z Czechami ,bo wiadomo raczej w Hiszpanii wracamy na tarczy ,bo hiszpanki na dziś inna liga taka jak Kasia bramkarka 2.Dziewczyny muszą popracować nad koncówką meczu czyli kondycja na 75 minut u niektórych piłkarek

kiken - 12 listopada 2019, 21:51:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędziowanie zabawne,ta sytuacja ze spalonym Hiszpanki w końcówce przekomiczna.Inna prawa,że nasza bramkarka jest naprawdę niezła,spokojnie by sobie dała radę np. w Wiśle Płock w miejsce Wrąbla..

Brakmózgu - 12 listopada 2019, 22:02:36 - *.dynamic.mm.pl
Fajnie się oglądało tą walkę do końca,brawo dziewczyny i szacun za walkę.
Arti66bvb - łobuzie.

Gregor - 12 listopada 2019, 23:04:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poszukuję biletu z tego meczu do kolekcji proszę o kontakt na maila grzegorz.herski@gmail.com

obserwator - 13 listopada 2019, 6:21:07 - *.92.249.2
Duuużo szczęścia, ale gratulacje za walkę.

only RTS - 13 listopada 2019, 7:47:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ktoś tu wspomniał o 2 lidze, to powiem tak, Widzew jest jak Hiszpania i z naszymi dziewczynami by ... zremisował.

raf - 13 listopada 2019, 10:00:14 - *.icpnet.pl
Gdyby drużyna Brzęczka zremisował z Hiszpanią w ważnych meczach pialibyśmy wielki progres a tu Polskie dziewczyny potrafią grać na dobrym poziomie taktycznym brawo trenerze brawo kobiety ,tak trzymać i zrobić poważny krok do grania w mistrzostwach Europy

Stan - 13 listopada 2019, 10:22:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl