14 listopada 2019, 12:37:02 - dkelman
18. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 16-17 listopada.

16 listopada (sobota):

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec, godz. 12:40, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów, godz. 15:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki, godz. 16:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
GKS Tychy - Radomiak Radom, godz. 17:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

17 listopada (niedziela):

Warta Poznań - Stal Mielec, godz. 12:40, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

źródło: własne / PZPN

XXD - 14 listopada 2019, 12:50:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
Warta Poznań - Stal Mielec - bardzo ważny mecz w przypadku Stali . Jaki wynik padnie trudno prorokować , Warta na fali , Stal kto wie co tam nadal wewnatrz w klubie . Choć chyba widać ze akcja kibiców przeciw piłkarzom chyba dala efekt , no prztnajmniej zobaczymy w niedziele .

Zes - 14 listopada 2019, 12:59:36 - *.hsd1.il.comcast.net
Stomil - Cos tam , cos tam 8:0

Robert - 14 listopada 2019, 13:10:19 - *.olsztyn.vectranet.pl
Sporo meczów jak na weekend reprezentacyjny!... Tak czy inaczej - terminy Ekstraklasy i 1. ligi powinny się pokrywać. Czas to w końcu zrozumieć - z dedykacją dla osób kompetentnych w tym temacie.

A stefański gdzie ?
Po tym wałku co zrobił w Gdyni to myślałem że posędziuje ligę niżej .

tom - 14 listopada 2019, 13:38:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
A tak apropo w Mielcu wie ktoś po co byl sprowadzony Josip Barisic ?

fks - 14 listopada 2019, 14:07:45 - *.dynamic.mm.pl
Warta-Stal ciekawy mecz.wielu widzi juz Warte w ex zobaczymy.jesli wygra Warta to tez powiem murowany kandydat graja fajna pilke mimo kilku naciaganych karnych.jesli wygra Stal dolaczy do walki o miejsca 1-2.bo te baraze co beda na koniec miejsca 3-6 to bedzie loteria a po drugie niewiadomo kto odpusci.tylko ciekawe jakby Warta awansowala,dokladnie niewiem jak sprawy ze stadionem czy Boniek pozwoli.

fks - 14 listopada 2019, 14:09:17 - *.dynamic.mm.pl
@tom Baricic co chwile jakies urazy lapie.

olaf - 14 listopada 2019, 14:48:38 - *.dynamic.mm.pl
Na razie to Boniek straszy Raków...

Ja - 14 listopada 2019, 15:06:55 - *.58.143.125
Do mzks jaki wałek? Jak jest spalony to nie ma karnego przepisy sie kłaniają a ty dalej płaczesz .Kiedy twoja zakłamany klubik utrzymywał sie reką kosztem innych klubów i kupował mecze na potegę to ci pasowało nie ma miejsca dla was w ekstraklasie i tyle

Rod - 14 listopada 2019, 16:26:45 - *.30.51.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Avanti Radomiak.Na pohybel wrogom.

Kibic - 14 listopada 2019, 17:23:33 - *.204.11.121 (*.105.240.248)
Tychy - Radomiak szybkie 0-5 i dzbany do domu z podkulonym ogonem

Rosi - 14 listopada 2019, 17:31:52 - *.147.2.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy kibicuje komu? wiadomo GKS TYCHY !!!

anti-rosi - 14 listopada 2019, 17:39:04 - *.25.9.212.jtglobal.com
w niedziele ZONK
normalnosc wróci na salony :-)
do boju Stalo Mielecka!

Wzz - 14 listopada 2019, 19:22:24 - *.play-internet.pl
Dobrze będzie jak Radomiak wysoko wygra z pychami bo się za bardzo slinią na myśl o tym spotkaniu

@Wzz - 14 listopada 2019, 19:32:04 - *.dynamic.chello.pl