14 listopada 2019, 12:39:22 - dkelman
18. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 15-17 listopada.

15 listopada (piątek):

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo, godz. 19:10, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

16 listopada (sobota):

Lech II Poznań - Olimpia Elbląg, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice, godz. 13:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Resovia - Stal Stalowa Wola, godz. 13:00, sędzia: Bartosz Owsiany (Opole).
Bytovia Bytów - Elana Toruń, godz. 16:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków, godz. 17:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

17 listopada (niedziela):

Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Znicz Pruszków - GKS Katowice, godz. 13:05, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

Znicz Pruszków - GKS Katowice 0:2

@drat - 14 listopada 2019, 18:35:54 - *.146.183.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

rad - 14 listopada 2019, 18:44:43 - *.146.183.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W tabeli ekstraklasy przy tej samej ilości punktów Łks pomimo porażki w bezpośrednim meczu z Wisłą 0:4 jest wyżej bo ma lepszy bilans.Ok.W tabeli 2 ligi Widzew ma lepszy bilans i jest za GKS-em.Podwójne standardy.

0I6I - 14 listopada 2019, 19:59:19 - *.191.70.161.ipv4.supernova.orange.pl
Nie płacz rad. Jakie to ma znaczenie? Ważne jest po ostatniej kolejce jaka będzie kolejność.

0I6I - 14 listopada 2019, 20:03:59 - *.191.70.161.ipv4.supernova.orange.pl
Ale... masz rację. Brak konsekwencji. Albo w trakcie sezonu w tabeli biorą pod uwagę mecze bezpośrednie (a różnicę, jeśli rywale nie grali ze sobą), albo róznicę bramek (nawet jak grali już razem).

Tommy - 14 listopada 2019, 22:52:39 - *.147.39.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stalowko trzymaj się.......... Pozdrowienia z Częstochowy, przyjaciół się zawsze pamięta.......

Tomasz - 15 listopada 2019, 10:54:32 - *.play-internet.pl
@rad chyba coś się na stronie popsuło, zobacz wyżej w tabeli ekstraklasy.

PM - 15 listopada 2019, 14:58:08 - *.dynamic.chello.pl
Widzew 1:2 Gryf
Lech II 1:2 Olimpia
Błękitni 3:2 Górnik Polkowice
Resovia 3:0 Stal Stalowa Wola
Bytovia 2:1 Elana