17 listopada 2019, 18:57:04 - dwieladek
ePNA: Gol José Kanté w reprezentacji Gwinei

José Kanté (Legia Warszawa) zdobył bramkę dla reprezentacji Gwinei w wygranym 2-0 (1-0) meczu 2. kolejki grupy A eliminacji do Pucharu Narodów Afryki z Namibią. 29-letni napastnik rozegrał całe spotkanie.

17 listopada 2019, 17:00 - Konakry (Stade du 28 Septembre)
Gwinea 2-0 Namibia
Issiaga Sylla 41, José Kanté 70

żółte kartki: Moussa Camara, José Kanté - Petrus Shitembi, Chris Katjiukua.

sędziował: Kouassi Attisso Attiogbe (Togo).

Tabela:

1. Gwinea   2  4  4- 2
2. Mali     2  4  4- 2
3. Namibia  2  3  2- 3
4. Czad     2  0  1- 4

W drugim dzisiejszym meczu grupowym Czad przegrał 0-2 (0-2) z Mali.

Turniej finałowy rozegrany zostanie w Kamerunie w 2021 roku. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do finałów z wyjątkiem grupy F, z której awansuje Kamerun i najlepsza drużyna z pozostałych.

Python - 17 listopada 2019, 19:43:22 - *.dynamic.chello.pl
i dobrze

kromeczka - 17 listopada 2019, 19:46:26 - *.eaw.com.pl
Nasz człowiek na Afryce jak to dumnie brzmi!

Nudle - 17 listopada 2019, 21:03:43 - *.dynamic.chello.pl
Najpierw Novikovas dla Litwy, teraz Kante dla Gwinei. Oby tak dla Legii strzelali.

Pan Wiesio - 17 listopada 2019, 23:50:28 - *.37.232.105
Nudle# Oby tylko nie strzelali w lidze
Fakt jest taki że od dwóch lat coraz częściej nasi ekstraklasowi gracze wysrępują na arenach międzynarodowych. Pozdrawiam.

BeeSKa - 19 listopada 2019, 3:12:05 - *.adsl.inetia.pl
Gratki za tą bramkę! Może teraz w Legii strzeli chociaż kilka goli? Ja bym jednak nie ryzykował i pozostawił go w Gwinei