19 listopada 2019, 16:53:04 - huberts
eMŚ: Niewykorzystany rzut karny Omrana Haydarego w reprezentacji Afganistanu

Omran Haydary z Olimpii Grudziądz nie wykorzystał rzutu karnego w rozegranym w Tadżykistanie przegranym 0-1 (0-0) przez reprezentację Afganistanu meczu grupy E II rundy eliminacji mistrzostw świata strefy azjatyckiej z Katarem. 21-letni napastnik rozegrał całe spotkanie.

19 listopada 2019, 15:00 - Duszanbe (Centralnyj riespublikanskij stadion)
Afganistan 0-1 Katar
Akram Afif 76 (k)

żółte kartki: Sharif Muhammad - Ró-Ró, Boualem Khoukhi, Akram Afif.

sędziował: Timur Fajzullin (Kirgistan).

W 30. minucie Omran Haydary (Afganistan) nie wykorzystał rzutu karnego (Saad Al-Sheeb obronił).

Tabela:

1. Katar       5 13 11- 1
2. Oman        4  9 10- 4
3. Afganistan  5  4  2-11
4. Indie       4  3  3- 4
5. Bangladesz  4  1  2- 8

Do kolejnej fazy eliminacji MŚ awansują zwycięzcy grup oraz cztery najlepsze drużyny z drugich miejsc. Azjatyckie eliminacje mistrzostw świata są równocześnie eliminacjami Pucharu Azji 2023.

Yoyek - 19 listopada 2019, 17:55:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Najlepiej to niech się hajtnie z jakaś Polką i dostanie polskie obywatelstwo. potem będziemy z niego dumni w reprezentacji tak jak z Leona ! !!!

LGkSz - 19 listopada 2019, 18:02:48 - *.dynamic.chello.pl