29 listopada 2019, 20:25:37 - dagazka
Bramka Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla VfL Osnabrück w wygranym 2-1 (2-0) meczu 15. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Hamburger SV. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

29 listopada 2019, 18:30 - Osnabrück (Stadion an der Bremer Brücke)
VfL Osnabrück 2-1 Hamburger SV
Niklas Schmidt 37, David Blacha 45 - Sonny Kittel 64

żółte kartki: Marcos Álvarez - Tim Leibold.

sędziował: Tobias Reichel (Wirtembergia).

Blacha rozegrał całe spotkanie. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się były piłkarz Lechii Gdańsk Kevin Friesenbichler.

Drużyna Polaka zajmuje siódme miejsce w lidze z 20 punktami na koncie.

Sema4 - 29 listopada 2019, 20:27:35 - *.dyn.telefonica.de
Super wynik dla Arminii

Papagol - 29 listopada 2019, 20:32:41 - *.play-internet.pl
Czy Smuda to czyta? Może by wszystkich tych strzelców bramek powołać.

lobo - 29 listopada 2019, 20:40:14 - *.dynamic.chello.pl
Sonny Landham znów załadował

Janusz - 29 listopada 2019, 20:56:35 - *.centertel.pl
I oby tak dalej. Osnabruck pokazuje, że mimo defensywnego nastawienia można grać coś innego niż tylko laga do przodu czy celebrowanie stałego fragmentu gry z pięćdziesiątego metra od bramki przeciwnika. Polscy zamulacze typu Probierz mogliby się sporo nauczyć. I to też jest odpowiedź na pytanie, dlaczego żaden polski trener nie pracuje choćby na poziomie zaplecza najlepszych lig. Po prostu nie mają do tego kwalifikacji. Tyle, bez dorabiania ideologii.

Irtysz_21 - 29 listopada 2019, 21:07:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kittel też strzelił

Pytajnik - 29 listopada 2019, 21:20:41 - *.static.korbank.pl
A farbowana lisia kita, co gola w tym meczu strzeliła, odebrała już polski paszport? Po tym, że nie została wymieniona wraz z Davidem Blacha, nasuwa się pytanie, czy nie spieszy się z odebraniem dokumentu i zdecydować się na ostateczny wybór reprezentacji.

haparoiden - 29 listopada 2019, 22:27:09 - *.dynamic.chello.pl
@Pytajnik - to nie jest kwestia odebrania obywatelstwa. 90minut będzie pisać o nim dopiero gdy zagra w reprezentacji Polski. Do tego momentu będzie traktowany jako Niemiec, nawet jeśli odbierze polskie obywatelstwo.
Blacha grał w polskiej młodzieżówce, więc jest traktowany jako Polak, dopóki nie zagra w reprezentacji Niemiec (a to się raczej nie stanie).

a - 29 listopada 2019, 22:38:45 - *.CNet.Gawex.PL
NIE dla Kittela w kadrze i innych farbowanych lisów!

WujoUjo - 1 grudnia 2019, 10:00:25 - *.76.50.133.ipv4.supernova.orange.pl
Prosze przestać pisać o tym gościu. Nie dla konfidentow i 60 na tym portalu. Dziwie sie ze go jeszcze Mnich tam w Niemczech niee dojechał