Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

29 listopada 2019, 21:28:05 - dagazka
Krzysztof Toporkiewicz w kadrze Jagiellonii

Jagiellonia Białystok zgłosiła Krzysztofa Toporkiewicza do rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Dotychczas 17-letni napastnik znajdował się w kadrze czwartoligowych rezerw białostoczan.

długopisy - 29 listopada 2019, 21:36:41 - *.184.254.217.ipv4.supernova.orange.pl
W Jadze teraz będą stawiac na młodych. Wreszcie zauważyli, że ściąganie szrotu się nie opłaca.
Musieli tylko wywalić 600 klocków na klocka z Serbii żeby się sparzyć. To może wypalić, bo Mamrot potrafi poukładać młodych, a z zagranicznymi się nie dogaduje.

leon - 29 listopada 2019, 23:26:14 - *.231.52.33.koba.pl
Może będzie drugi Klimala z niego. Oby! Wygrać z Rakowem i wracamy do czołówki. Jaga, Pogoń, Legia, Śląsk, Piast to ścisła czołówka. Cracovii fart po 1:0 się skończy i zaczną się remisy, a Amica w tym sezonie zawodzi, zwycięstwo w Płocku o niczym nie świadczy. Powodzenia Krzysiek!

1920 - 30 listopada 2019, 12:38:21 - *.76.78.64
I tak sobie nie pogra.

Vit - 30 listopada 2019, 13:31:08 - *.244.219.77.tvkhajnowka.pl
Chłopak grał w CLJ-otce. W rezerwach nie zagrał ani minuty. Wrzucony na razie na sztukę do kadry.

Kot#10 - 30 listopada 2019, 19:50:56 - *.play-internet.pl
W rezerwach zagrał 1 mecz i strzelił 2 bramki.

Pantera - 30 listopada 2019, 20:32:50 - *.centertel.pl
Najlepszy chłopak w CLJ a w rezerwach zagrał 1 mecz i w debiucie strzelił 2 bramki.Karol Świderski w jego wieku też zaczynał w juniorach CLJ i wchodził do 1 drużyny.Gdzie dzisiaj jest Bezjak i Scheridan a gdzie Świderski? Brawo i Trzymaj formę Młody a kariera przed Tobą!

Kibic L - 1 grudnia 2019, 23:53:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To młody ale bardzo techniczny zawodnik. Czym szybciej dostanie szansę gry tym szybsza korzyść dla zespołu.

Bik - 2 grudnia 2019, 12:55:49 - *.146.229.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl