[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


2 grudnia 2019, 11:33:28 - huberts
Desley Ubbink kontuzjowany

Desley Ubbink z Podbeskidzia Bielsko-Biała podczas ostatniego meczu ligowego z Chojniczanką Chojnice zerwał więzadła krzyżowe. Holenderskiego pomocnika czeka teraz około pół roku przerwy.

Ubbink w obecnym sezonie rozegrał cztery mecze w Fortuna I lidze.


źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

bokser - 2 grudnia 2019, 11:42:30 - *.internetia.net.pl
Na ekstraklasę zdąży

Qurvaa - 2 grudnia 2019, 11:50:23 - *.customers.d1-online.com
🙉

ŁKS1908 - 2 grudnia 2019, 11:52:35 - *.138.97.163
Podbeskidzie się nie nadaje do Ekstraklasy

Sz - 2 grudnia 2019, 12:22:12 - *.dyn.telefonica.de
ŁKS pokazuje jak się nadaje

ŁKS1908 - 2 grudnia 2019, 12:28:11 - *.175.17.122
ŁKS rycerze wiosny - na wiosnę pasmo zwycięstw i grupa mistrzowska

Fan TSP - 2 grudnia 2019, 13:06:09 - *.147.20.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać było że posiada duże umiejętności... przychodził zastąpić Tomka Nowaka a sam doznał tej samej kontuzji, masakra..
wracaj do nas na wiosnę Desley!!?

Mroczna Ow - 2 grudnia 2019, 14:12:05 - *.toya.net.pl
łks sie nadaje co najwyzej do pchania karuzeli na starym rynku.

cdnn - 2 grudnia 2019, 16:13:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To se chłop u nas pograaał.

Miron - 2 grudnia 2019, 17:57:07 - *.play-internet.pl
Podbeskidzie ma pecha do zawodników pozyskiwanych z ligi słowackiej. Oprócz Demjana wszyscy inni przychodzili na wielomiesięczną rehabilitację, a potem wyleczeni odchodzili za darmo, bo kontrakt się kończył. Fatum czy cwaniactwo piłkarzy, którzy klub traktują jak sanatorium?

Witkowski - 2 grudnia 2019, 23:09:15 - *.dynamic.chello.pl
@Miron
Zajac, Piter-Bučko, Piaček, Náther, Kolčák, Štefánik, oni wszyscy przychodzili na z ligi słowackiej na wielomiesięczną rehabilitację w Podbeskidziu?

zzz - 3 grudnia 2019, 6:11:48 - *.136.136.64
To juz nie to pokolenie co Stano,który kopacz bez klubu potrafi zadbać o siebie chocby kostę przed domem ukąłdając? Panienki,bez męskiej kszty! Pavol wróć!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas