[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


2 grudnia 2019, 11:53:15 - huberts
Plan przygotowań GKS-u 1962

Pierwszoligowy GKS 1962 Jastrzębie podczas zimowego okresu przygotowawczego wyjedzie na dwa zgrupowanie do Rybnika-Kamienia oraz rozegra dziesięć meczów sparingowych.

Plan przygotowań

8-10 stycznia - badania
15 stycznia - sparing z MKS-em Kluczbork (Nieboczowy)
17 lub 18 stycznia - sparing z Piastem Gliwice (Rybnik-Kamień)
20-25 stycznia - pierwszy obóz w Rybniku-Kamieniu
22 stycznia - sparing z Zagłębiem Sosnowiec (Rybnik-Kamień)
25 stycznia, 11:00 - sparing ze Śląskiem II Wrocław (Rybnik-Kamień)
1 lutego, 17:00 - sparing z czeskim Slezský FC Opawa (Opawa)
5 lutego, 13:00 - sparing z Widzewem Łódź (Uniejów)
9-18 lutego - drugi obóz w Rybniku-Kamieniu
9 lutego, 13:00 - sparing z Ruchem Zdzieszowice (Rybnik-Kamień)
12 lutego - sparing z GKS-em Bełchatów (Rybnik-Kamień)
15 lutego, 11:00 - sparing z Górnikiem II Zabrze (Rybnik-Kamień)
22 lutego - sparing z Puszczą Niepołomice (Wodzisław Śląski-Jedłownik)


źródło: GKS 1962 Jastrzębie

kuki1211 - 2 grudnia 2019, 12:14:45 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Szybko ogarnyli cały plan przygotowań

Trytytka - 2 grudnia 2019, 12:28:56 - *.play-internet.pl
Widać, że ogarnięte dobrze i ktoś nad tym ładnie popracował.

kibol'62 - 2 grudnia 2019, 12:50:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do boju GKS Jaszczembie !!!

egon - 2 grudnia 2019, 13:16:08 - *.dynamic.chello.pl
Szybko zadziałali...do laby to pierwsi!!!

plan.... - 2 grudnia 2019, 16:04:30 - *.static.ip.netia.com.pl
przygotowań , do czego ?

Janek - 2 grudnia 2019, 16:58:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak można wysłać pilkarzy na obóz do najbardziej zanieczyszczonego miasta w Europie. To już zdrowiej było by ich wysłać do Czarnobyla albo do spalarni opon.

Rekin 77 - 2 grudnia 2019, 17:12:57 - *.31.141.36.rybnet.pl
No to kibice z Rybnika teraz dobrze ich przywitamy.Janku zobaczysz jak ich teraz przywitamy za twój wpis

Rampampam - 2 grudnia 2019, 19:31:22 - *.147.41.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I nawet z kurczakami zagraja sparinga

dd - 2 grudnia 2019, 23:00:37 - *.dynamic.mm.pl
A później w lidze będą zdychać bo w sparingach się zajadą.

Tomc - 3 grudnia 2019, 6:56:26 - *.centertel.pl
Niech trenują grundole,bo kontraktów nie bydzie i wódki nie chlać tak jak ostatnio.....

Splendi - 3 grudnia 2019, 13:27:32 - *.wi.net.pl
W Rybniku w czasie zimy nie powinno się wychodzić z domu, nawet na spacer!!! A co dopiero uprawiać sport. Czy wladzom GKSu zależy na zdrowiu piłkarzy? Do Rybnika nie jeżdżą już nawet najbiedniejsze kluby z 5 ligi.

RYBNIK - 3 grudnia 2019, 17:13:30 - *.static.ip.netia.com.pl
reasumując KABARET

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas