[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


2 grudnia 2019, 12:25:36 - huberts
1/8 finału Totolotek Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 3-5 grudnia.

3 grudnia (wtorek):

Legia II Warszawa - Piast Gliwice, godz. 17:45, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Górnik Łęczna - Legia Warszawa, godz. 20:45, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

4 grudnia (środa):

Stal Stalowa Wola - Lech Poznań, godz. 12:15, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 17:45, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
GKS Tychy - ŁKS Łódź, godz. 20:45, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

5 grudnia (czwartek):

Błękitni Stargard - Stal Mielec, godz. 12:15, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn, godz. 17:45, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Cracovia - Raków Częstochowa, godz. 20:45, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).


źródło: własne / PZPN

maniek - 2 grudnia 2019, 13:07:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecze Legii sędziują arbitrzy z Łodzi. Przypadek? Nie sądzę.

Kibic - 2 grudnia 2019, 13:09:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
maniek a mecz ŁKS-u poprowadzi sędzia z Warszawy, ciekawe czy to też przypadek

hmm - 2 grudnia 2019, 13:16:05 - *.dynamic.mm.pl
mecz Stomilu sędziuje sędzia ze Szczecina, mecz Cracovii z Kluczborka, mecz Lecha z Bytomia, mecz Mielca z Gdańska. przypadek ? Nie sądzę.

Fax - 2 grudnia 2019, 13:51:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz Bayernu Monachium sędziuje sędzia z Dusseldorfu.Przypadek.Nie sądzę.

heinz - 2 grudnia 2019, 13:58:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
a Ruchowi w extraklapie nikt nie sędziuje.Przypadek? Nie sądzę

Zajmon Leg - 2 grudnia 2019, 14:05:11 - *.30.31.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A Gil i Marciniak nie sa z Łodzi. Nie przypadkowo.

KibicStarg - 2 grudnia 2019, 14:21:55 - *.dynamic.mm.pl
Witam. Podziwiam 90 minut za cierpliwość w czytaniu i dopuszczeniu komentarzy. Po prostu ja bym już dawno wyłączył te funkcje. Super że podjęcie tak dobre i tak dużo i formach że świata piłki nożnej. Niższe ligi , Polaków z zagranicy nawet tych mało znanych. Jednak dopuszczenie bzdurnych komentarzy psuje wizerunek waszej strony. Pozdrawiam

Simsu - 2 grudnia 2019, 14:53:09 - *.icpnet.pl
Ciekawe jak Legia ogarnie to logistycznie. Rezerwy będą grały na głównym obiekcie ?

Bolo - 2 grudnia 2019, 14:56:34 - *.centertel.pl
Ciekawe, który to idiota wymóżdżył mecz na wschodzie Polski w grudniu o 20:45.

Hehe - 2 grudnia 2019, 15:00:57 - *.toya.net.pl
@kibic przeciez Łks trzyma z Warszawą. Nie dalej jak kilka lat temu przebijali sobie pilke do siatkowki mkedzy płotem z kibicami Legii wpuszczonymi na galerę. Sztama to sztama.

Zajmon Leg - 2 grudnia 2019, 15:57:50 - *.30.31.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ Hehe
Z tego co wiem to ŁKS trzyma z Lechem
@Bolo
Pewnie pan Kmita z Polsatu.
@Simsu
Rezerwy mają grać jak zawsze w Ząbkach chyba ze spadnie śnieg to na lazienkowskiej. Nie widzę problemu.

PM - 2 grudnia 2019, 16:25:52 - *.dynamic.chello.pl
Legia II 1-3 Piast
Górnik 1-2 Legia
Stal Stalowa Wola 1-2 pd. Lech
Lechia 1-0 zagłębie
GKS Tychy 1-0 ŁKS Łódź
Błękitni 3-0 Stal Mielec
Miedź 1-0 pd. Stomil
Cracovia 2-1 pd. Raków

BBB - 2 grudnia 2019, 16:31:56 - *.sec.allianz.com
Legia II - Piast 0:3
Górnik Łęczna - Legia 1:4
Stal Stalowa Wola - Lech 0:3
Lechia - Zagłębie 2:0
GKS Tychy - ŁKS 1:2
Błękitni - Stal Mielec 1:1 pd. 1:2
Miedż- Stomil 1:1 pd. 2:2 karne 4:5
Cracovia - Raków 1:1 pd. 1:1 karne 3:4

... - 2 grudnia 2019, 16:38:34 - *.147.37.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale, że nie ma Mycia, z którego ktoś na siłę chce zrobić sędziego piłkarskiego i trzyma go w ekstraklasie - zupełnie jakby miał wujka w pis-ie.

lol - 2 grudnia 2019, 17:41:26 - *.dynamic.chello.pl
Legia II gra o 17,45 a Legia I o 20,45 . Pytam się Czy to jest przypadek !!??? Nie sądzę , to robota określonej grupy osób którym wiadomo o co chodzi.Wiemy komu to służy i kto za tym stoi .Duda się już dawno powinien wziąść za takich !!!

do lol - 2 grudnia 2019, 18:14:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Duda?A co on może?Nic,kim on jest?Tylko twarzą i tyle,jest bo jest,chłop jest po to, by tylko nie przzeszkadzac w polityce Pisu i tyle,on nie ma do niczego prawa,nie ma żadnych praw.To Świety Jarosław pociaga za sznurki,a Duda musi mu tak tańczyć jak kurdupel Mu zagra

mazowsze - 2 grudnia 2019, 18:55:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie przypadek Legii i Legii II sędziuje z Łodzi dwa mecze ktoś

obywatel - 2 grudnia 2019, 21:24:47 - *.11.60.230
Komentarze na tej stronie są sola tej strony. Można w łatwy sposób przekonać się ilu w naszym kraju jest normalnych inteligentnych kibiców mających coś ciekawego do dodania oraz ilu jest totalnych kretynów próbujących coś skomentować nie znając się na sprawie. Niestety tych drugich jest więcej ale dzięki trafnym ripostom tych pierwszych na komentarze tych drugich jest się z czego pośmiać, a to mnie o wiele bardziej ciekawi niż kontrowersje dotyczące w jakim języku redakcja ma pisać nazwy klubów itp.

PM - 2 grudnia 2019, 22:28:15 - *.dynamic.chello.pl
@obywatel jeszcze to mieszanie piłki i polityki. Żenada na najwyższym poziomie!

Zajmon Leg - 2 grudnia 2019, 23:47:30 - *.146.225.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A na Varze w Cracovii sędzia Musiał ; lol

hubi - 3 grudnia 2019, 1:11:43 - *.146.52.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@obywatel - skopana przyciąga więcej kretynów niż inne gry zespołowe , kretynów kopaczy i oglądaczy

Kibic:; - 3 grudnia 2019, 1:38:05 - *.ed.shawcable.net
Lech sie obsral sytuacji, gdzie gral by ze Stalowka na ich nowym stadionie na wiosne . Lech druzyna o ambicjach mistrzowskich woli zwiekszyc swoje szanase na wygrana z 3 ligowcem i nie zgodzil sie na przelozenie meczu na wiosne tym samym beda grac w Boguchwale na neutralnym terenie.

Neutral60 - 4 grudnia 2019, 9:39:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wcale się nie zdziwię jak mecz Kolejorz-ŁKS pogwiżdże ktoś z Mazowieckiego Związku PN np.Szymon M,Kwiatek,Szczech alko Raczkowski .Na Var-ze na pewno też ktoś ze stolycy. Podziękowanie za sędziowanie PP ?

Neutral60 - 4 grudnia 2019, 9:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tych Tychach mecz PP ŁKS-u gwiżdze Szczech ze stolycy.Przypadek ????

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas