4 grudnia 2019, 17:31:57 - mogiel
Komisja Ligi ukarała Arkę

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Arkę Gdynia karą w wysokości 20 tysięcy złotych.

Kara ma związek ze zdarzeniami podczas meczu PKO Ekstraklasy Arka Gdynia - Pogoń Szczecin.

ueo - 4 grudnia 2019, 18:14:59 - *.ptr.magnet.ie
to idź i obstaw u buka za wszystko co masz na ten typ, czy zwieracze nie pozwolą?

kibic KSG - 4 grudnia 2019, 18:16:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy kara dla Wisły Kraków za race i przerwany mecz
Z Lechią?

Opinia12 - 4 grudnia 2019, 18:21:26 - *.centertel.pl
Łódź i Arka płynął Wisłą do 1 ligi.

klops - 4 grudnia 2019, 19:06:47 - *.dynamic.chello.pl
kurcze jak można obrzucić śmierdzacym paprykarzem kibiców przeciwnej drużyny fuuj

Jan - 4 grudnia 2019, 19:22:27 - *.dsl.telepac.pt
Niech lepiej ukarzą samych siebie za systematyczne okradanie Arki z punktów przez sędziów. Ostatnio zabrali nam już 7 punktów.

Kibic - 4 grudnia 2019, 19:55:52 - *.147.98.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaka Żenada a kiedy będą kary dla sędziów najlepoej tych na varze bo to co oni robią to istna kpina.

Danziger - 4 grudnia 2019, 19:56:53 - *.dynamic.chello.pl
Też mi kara... to 1/5 pensji nażelowanego Borsalino.

max - 4 grudnia 2019, 20:07:28 - *.146.104.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wg statystyk weszło, panowie z gwizdkiem odebrali Arce 7 punktów. Słownie "siedem". W ostatnim meczu Marciniak, wcześniej Stefański. Trudno wierzyć w przypadek, jeśli żadna inna drużyna nawet w połowie nie jest tak krzywdzona. Ile kary zapłacili sędziowie za wypaczenia wyników? Czy oni są bezkarni?

Prawidlowo - 4 grudnia 2019, 20:43:13 - *.opera-mini.net (*.169.119.141)
Juz kolejna kara a kiedy odwieszenie zawiasow? To juz wszystko w recydywie. Jeszcze ze dwie takie kary najlepiej po 50-100tys i karna degradacja do 2 ligi. Tego skorumpowanego klubiku. Wystarczy za ost.3 lata. Tam gdzie miejsce. Amen.

kibic - 4 grudnia 2019, 22:56:26 - *.22.161.2
do kibic ksg a gdzie Ty na meczu Wisły z Lechią widziałeś race?

Stam - 4 grudnia 2019, 23:26:20 - *.ip-point.pl
7 pkt? Dodaliście sobie po 3 pkt z Lechią i Legią a to jakiś żart, z Lechią ta nieuznana bramka padła na 2:2, do końca zostałoby 10 minut, może to Lechia strzeliłaby na 2:3? Z Legią to już w ogóle kpina, gdyby nawet był ten karny w 1 połowie na 1:0 i zostałby wykorzystany to póżniej grając 11 vs 10 Legia zrobiłaby z Arki miazgę, z Pogonią owszem, ta nieuznana bramka dałaby zwycięstwo, ale w totalu na pewno to by nie było 7 pkt górką

Obiektywny - 4 grudnia 2019, 23:32:34 - *.147.35.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do kibica w Krakowie to byl smok a nie race.Gornik za taki smog dostal kare a Wiselka bez kary.

irek - 4 grudnia 2019, 23:38:20 - *.dynamic.chello.pl
Jaka ta Arka biedna, sędziowie się uparli przeciw Arce.Niech grają tak zeby nie było zastrzeżeń to i punkty będą.Kibice Arki ciągle pamiętają kupione mecze.

brat fryzj - 5 grudnia 2019, 0:05:26 - *.elblag.vectranet.pl
Bramki prawidłowe nie uznane, a wy brawo. Jak wasz klub to dotknie też będziecie bić brawo. Który klub nigdy punktów nie kupił i nie sprzedał w lidze?

Tak? - 5 grudnia 2019, 6:49:44 - *.opera-mini.net (*.76.214.5)
@brak fryjer nigdy nie kupil pkt i nie sprzedal sie? To zart.? A dlaczego wyleczeliscie z ligi za korupcje? Zapomniales? I dalej jest to samo.

kibic - 5 grudnia 2019, 6:56:00 - *.play-internet.pl
Rac na meczu nie bylo mecz przerwany nie byl wiec i kary nie ma.

Adr - 5 grudnia 2019, 8:12:09 - *.233.25.82 (*.14.9.237)
Prawidlowo : Idz poskarż się na policję. Takich jak ty powinno się stąd usuwać dożywotnio.

ueo - 5 grudnia 2019, 10:27:27 - *.ptr.magnet.ie
kupine mecze Arki ale tu jakoś cicho jest o odebraniu Legii mistrza? było minęło czy jak? Każda drużyna kupowała i sprzedawała mecze i tego nikt nie podważy tylko internet kwestionuje...

Typ - 5 grudnia 2019, 10:34:19 - *.opera-mini.net (*.1.52.207)
@adr a co prawda boli? Prawdy nie zaklamiesz. Pozostale 15 klubow esa ma lacznie mniej kar niz ta patologiczna arka. Na 8/9 meczow u siebie 6 zakonczylo sie karami. Prawie za kazdy mecz kary. Idz poplacz mamusi do podusi i niech da ci cyca do ssania abys nie plakal.

BI - 5 grudnia 2019, 16:03:21 - *.10.207.46
To już jakiś sport jest - karanie Arki. Co tydzień, co dwa czytam taki sam artykuł.

konster - 5 grudnia 2019, 17:35:31 - *.opera-mini.net (*.13.106.204)