5 grudnia 2019, 10:53:36 - dkelman
Igrzyska Azji Południowo-Wschodniej: Egy Maulana Vikri zagrał w reprezentacji Indonezji

Egy Maulana Vikri z Lechii Gdańsk wystąpił w reprezentacji Indonezji U-23 w wygranym 4-0 (1-0) z Laosem meczu 5. kolejki grupy B Igrzysk Azji Południowo-Wschodniej rozgrywanych na Filipinach. 19-letni pomocnik grał do 66. minuty, kiedy zastąpił go Witan Sulaiman.

5 grudnia 2019, 9:00 - Imus (City of Imus Grandstand and Track Oval)
Indonezja 4-0 Laos
Saddil Ramdani 5, Osvaldo Ardiles Haay 47, 90, Bagas Adi Nugroho 73

sędziował: Clifford Daypuyat (Filipiny).

W 73. minucie Bagas Adi Nugroho (Indonezja) nie wykorzystał rzutu karnego (Solasak Thilavong obronił).

6. Brunei    5  0  0-31

Indonezja awansowała do półfinału rozgrywek, w którym zagra z Mjanmą. W drugim półfinale Wietnam zmierzy się z Kambodżą. Mecze półfinałowe zostaną rozegrane 7 grudnia, natomiast finał i mecz o trzecie miejsce odbędą się 10 grudnia. Wszystkie spotkania odbędą się w Manili.

FK - 5 grudnia 2019, 11:02:17 - *.10.208.123
Niech już zostanie w tej Indonezji. Zysku na nim nie będzie nigdy

M. - 5 grudnia 2019, 11:06:36 - *.dynamic.chello.pl
Powodzenia Egy! Ładnie wam idzie ten turniej. Tęsknimy!

ueo - 5 grudnia 2019, 11:16:29 - *.ptr.magnet.ie
Bije lajki na instagranie, cokolwiek to znaczy

Ojgen - 5 grudnia 2019, 11:48:58 - *.107.200.1 (*.44.103.197)
Czyli final Wietnam - Indonezja

Ffff - 5 grudnia 2019, 16:25:31 - *.play-internet.pl
Standardowo komentarze nieprzychylne chłopakowi. A taka jest prawda, że nie dostał prawdziwej szansy, a notka obiecującego juniora nie wzięła się z kosmosu tylko nominowano go globalnie. Po prostu w Polsce nie ceni się błyskotliwych, polotu, inteligencji na boisku, kreacji gry zwodem. Tutaj bez względu na wszystko trzeba się wzmocnić fizycznie, umieć kopać lagę do przodu, kopać się po czole, grać z kontry przy każdym wyniku, mieć pełne gacie w pucharach nawet prowadząc 2-0, gdzie jest to na tyle niebezpieczny wynik, że muruje się bramkę, rozpaczliwie w nadziei, że może jednak przegramy wygrany mecz itd

CheGuevara - 5 grudnia 2019, 16:28:19 - *.dynamic.mm.pl
Ten Osvaldo Ardiles Haay łupie bramy w każdym meczu. Kupić go na pniu do naszej ligi za jedyne 225 tysięcy euro! Okazja!