28 maja 2020, 13:29:42 - dkelman
27. kolejka PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 27. kolejki PKO Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 29-31 maja.

29 maja (piątek):

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

30 maja (sobota):

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze, godz. 15:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Piast Gliwice - Wisła Kraków, godz. 17:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Lech Poznań - Legia Warszawa, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

31 maja (niedziela):

Wisła Płock - Korona Kielce, godz. 12:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 15:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, godz. 17:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

źródło: własne / PZPN

Ferdek - 28 maja 2020, 13:38:25 - *.146.56.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śląsk- Raków-0:2

Fayer - 28 maja 2020, 13:40:09 - *.30.23.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejorz z Poznania wiesz co masz zrobić !!!

ŁKS1908 - 28 maja 2020, 13:49:37 - *.centertel.pl
W nowym świecie koronawirusa czas zacząć nowe rozdanie i gdzieś podświdomie czuję, że meczem z Górnikiem, ŁKS zacznie serię zwycięstw.

kolec - 28 maja 2020, 14:13:12 - *.toya.net.pl
Fajnie by było tylko, że ŁKS będzie miał sędziego Frankowskiego, który prawie w każdym meczu coś dziwnego przeciwko ŁKS wykręca.
W meczu z Koroną przyznał Koronie karnego mimo iż jej zawodnik był na spalonym. W meczu z Pogonią nie dał karnego za niebezpieczny atak bramkarza na zawodnika ŁKS.
Zresztą wystarczy zobaczyć jego statystyki w przypadku spotkań ŁKS.
Karne 0-3 na niekorzyść ŁKSu a żółtych kartek 12-5 dla ŁKS (w każdym ze spotkań które sędziował ŁKS popełnił mniej fauli a mimo to dostawał znacznie więcej kartek).

Lanister - 28 maja 2020, 14:53:37 - *.toya.net.pl
Czy mecze będą odkodowane w C+ poprzednio przed pandemią i przerwą mówiono że tak. Teraz takiego info nie widzę

gaj - 28 maja 2020, 15:15:28 - *.ostnet.pl
Trochę te bliskie wyjazdy sędziów panu Przesmyckiemu nie "siadły". Bez noclegu na mecz mogą pojechać chyba tylko Przybył, Frankowski, Jakubik, Gil.

abonent - 28 maja 2020, 15:29:45 - *.ssp.dialog.net.pl
@Lanister - a dlaczego miałyby odkodowane ? Naprawdę 60 zł. miesięcznie to tak dużo ? Co za naród, wszystko za darmo , a jak nie dadzą to ukraść.

Lanister - 28 maja 2020, 15:43:15 - *.toya.net.pl
@abonent zdziwisz się, ale mnie stać, nie mierz wszystkich jakimiś głupimi stereotypami. Zadałem normalne pytanie bo taka była zapowiedź ze strony c+,jak się mówi A trzeba zrobić B tak mnie uczono. Z kibicowskiem pozdrowieniem

herhor - 28 maja 2020, 16:56:44 - *.odramedia.pl
W meczu Lech-legia na varze- DANIEL STEFAŃSKI!!! Czyli wszystko jasne, będziemy mieli powtórkę z niedawnych popisów tego pana. A na że na varze też wiele potrafi to pokazał chociażby podczas meczu jego drużyny w Gdyni.

Łdz - 28 maja 2020, 17:46:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kolec
Fajnie by było gdyby zagrał Janek. W każdym meczu potrafi wykręcić kiksy lub wali swojaka. Jak nie zagra to zadowolimy sie tym co kopie sie po czole - dosłownie.

Taiczo - 28 maja 2020, 19:36:46 - *.dynamic.chello.pl
No tak sędzia rodzinnie powiązany z wisłą prowadzi mecz Legii, która następny mecz gra z wisłą. Czy ktoś jeszcze uważa, że to mocno sprzeczne z uczciwością???

Nie - 28 maja 2020, 20:25:32 - *.dynamic.chello.pl
@Taiczo
Nie.

LKWQ - 28 maja 2020, 22:14:02 - *.198.44.41
@taicho - ogarnij się, jak świat światem, nikt cwksowi krzywdy nie zrobił, to raczej zawsze innych się wykartkowuje, zresztą zagrożony jest w zasadzie tylko karbownik. W gorszej sytuacji jest wisła, gdzie można wykartkować pół drużyny (Basha, Niepsuj, Sadlok, Savićević, a jak się "sędzia" postara to jeszcze Janickiego, Maka oraz kilku innych). Co ciekawe ten mecz poprowadzi arbiter z wawy...

@LKWQ:
Racja - zagrożony jest tylko Karbownik... bo Wszołek został wykartkowany na Lecha... (Kante pauzuje w dwóch następnych meczach)

Starszy - 29 maja 2020, 11:54:39 - *.96.137.80.ipv4.supernova.orange.pl
Uwaga. Na varze w meczu Cracovii "wiślak" Musiał.Czy musiał byç już kolejny raz , czy brakuje w Polsce neutralnych sędziów?.

By$ztu - 29 maja 2020, 18:06:58 - *.96.214.74.ipv4.supernova.orange.pl
W ostatniej wolnej chwili moje typy to:

Śląsk Wrocław vs. Raków Częstochowa 0-1 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce
Pogoń Szczecin vs. Zagłębie Lubin 1-3 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce

ŁKS Łódź vs. Górnik Zabrze 2-0 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce
Piast Gliwice vs. Wisła Kraków 1-1 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce
Lech Poznań vs. Legia Warszawa 0-1 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce

Wisła Płock vs. Korona Kielce 2-2 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce
Cracovia PANY vs. Jagiellonia Białystok 1-0 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce
Lechia Gdańsk vs. Arka Gdynia 0-2 lub mecz zostanie przerwany z powodu dalszego stanu epidemicznego w Polsce