1 czerwca 2020, 17:51:22 - bartekwr9
Gol Michała Przybylskiego

Michał Przybylski strzelił gola dla B36 Tórshavn w przegranym 2-4 (1-1) meczu 5. kolejki farerskiej ekstraklasy z HB Tórshavn. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

1 czerwca 2020, 16:00 - Thorshavn (Gundadalur)
B36 Tórshavn 2-4 HB Tórshavn
Alex Mellemgaard 18 (k), Michał Przybylski 56 - Pætur Joensson Petersen 10, 61, René Shaki Joensen 65, 90

żółte kartki: Benjamin Heinesen, Eli Falkvard Nielsen - Mathias Nygaard Søndergaard Kistensen, René Shaki Joensen.
czerwona kartka: Alex Mellemgaard (68. minuta, B36, za brutalny faul).

sędziował: Petur Reinert (Víkingur).
widzów: 800.

Przybylski został zmieniony w 83. minucie przez Briana Jakobsena. Jego zespół ma na koncie 12 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli ligowej.

Grinder - 1 czerwca 2020, 17:59:26 - *.dynamic.chello.pl