6 lipca 2020, 11:07:12 - dkelman
1/2 finału Totolotek Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 7-8 lipca.

7 lipca (wtorek):

Cracovia - Legia Warszawa, godz. 20:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

8 lipca (środa):

Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

1999 - 6 lipca 2020, 11:51:07 - *.play-internet.pl
@Funek, przecież @Augustiner napisał jakie będą wyniki. Zaprzeczacie sobie.

PM - 6 lipca 2020, 13:02:37 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia 2-1 Legia
Lech 1-2 Lechia

Neutral60 - 6 lipca 2020, 13:44:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Finał Kolejorz - Cracovia , to dwie obecnie drużyny grające widowiskową , kombinacyjną , z polotem i "radosną " piłkę . Sędzia najlepiej Czech lub Słowak .Byle nie Szymek ,Kwiatek ,Raczek ,Gilek ,Franek ,Laska czy Musiał , który nic nie musi .

kapiszon - 6 lipca 2020, 13:48:18 - *.sta.tvknaszapraca.pl
FINAŁ Cracovia -Lechia

Maxi77 - 6 lipca 2020, 13:49:20 - *.dynamic.chello.pl
Neutral60# cracowia ha ha ha ha widowiskową radosną z polotem.... Widzę że jesteś prawdziwym znawcą

buli - 6 lipca 2020, 14:12:08 - *.icpnet.pl
finał Lech + Legia. Oby tylko w Lublimie nie bylo powtorki z Czestochowy i nie mam na mysli wyniku...

tom - 6 lipca 2020, 18:08:54 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Musiała nie wyznaczyli do sedziowania meczu Cracovii? Bali się tym razem bo to mecz o stawkę?Nie sztuka wystawić sedziego z tego samego miasta do meczu o pietruszkę.

prezes - 6 lipca 2020, 18:32:57 - *.creanova.org
A gdzie nasz NAJlepszy MARCINIAK ? Widać finał dostanie

Pasiasty - 6 lipca 2020, 20:06:56 - *.play-internet.pl
ulga....dobrze, ze Marciniak nie sedziuje

Bondek5 - 6 lipca 2020, 20:22:13 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Marciniak musi odpocząć po ostatnich ,,popisach", a póżniej w nagrodę dostanie finał(jak ten Przesmycki jeszcze zachowuje posadę, to brak słów)

By$ztu - 6 lipca 2020, 23:54:34 - *.96.230.5.ipv4.supernova.orange.pl