9 lipca 2020, 13:33:24 - dkelman
31. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 31. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 10-12 lipca.

10 lipca (piątek):

Odra Opole - Wigry Suwałki, godz. 16:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec, godz. 17:40, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań, godz. 20:10, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

11 lipca (sobota):

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 12:40, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice, godz. 15:10, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica, godz. 17:40, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

12 lipca (niedziela):

Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz, godz. 12:40, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 15:10, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

źródło: własne / PZPN

gog - 9 lipca 2020, 13:38:46 - *.136.247.50
Sandecja pewniak,Mielec bd.ratowal swoich braci.Odra ,Sosnowiec,Radomiak pewniaki.do buka marsz

RAK - 9 lipca 2020, 13:42:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale wyscie są głupi z tymi braćmi , bracia ( za duzo powiedziane przykład Stal - Korona ) są na trubunach a nie na boisku to po pierwsze . A po drugie przy dwóch wygranych stali i potknięciu warty awans jest w Mielcu . Wiec dzieciaki nie piszcie bzdur ze Mielec bedzie artowal sandecje !!!

fred - 9 lipca 2020, 13:47:57 - *.dynamic.chello.pl
gog - co zrobileś z zaoszczędzonym czasem pisząc bd. zamiast będzie?

Kura - 9 lipca 2020, 14:11:17 - *.30.37.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zapewne będzie kolejka niespodzianek. Wcale się nie zdziwię jak np. Wigry pykną Oderke. Zwłaszcza że tym razem nie sędzię sędzia z Bytomia.

Zes - 9 lipca 2020, 15:07:31 - *.hsd1.il.comcast.net
Stomil -Miedź 8:0

varadi - 9 lipca 2020, 15:30:04 - *.adsl.inetia.pl
O jest "prorok:" zes , jak zawsze przed meczem Stomilu typuje smieszne wyniki ale po meczu jego nie widac na forum

Nokta - 9 lipca 2020, 15:43:06 - *.dynamic.mm.pl
Do Varadi - po prostu nie zwracaj uwagi. Ja jak już widzę jego nazwę nicka - to nie czytam komentarza. To stary troll tylko, że już przygasa.

Zajmon Leg - 9 lipca 2020, 17:22:05 - *.146.50.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pan Kochanek pewnie awansuje do 1 ligi bo widac ze dobrze sedziuje. Sedzia Sulikowski tez do ekstraklasy na zmianę ze Zlotkiem dziadkiem.

Zes - 9 lipca 2020, 18:45:18 - *.hsd1.il.comcast.net
Ale jaja ! 30 letni Dawid Szulczek trenerem Wigier Suwałki!

Art - 9 lipca 2020, 20:32:38 - *.16.69.217