9 lipca 2020, 13:35:29 - dkelman
31. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 31. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 10-12 lipca.

10 lipca (piątek):

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń, godz. 17:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

11 lipca (sobota):

Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa, godz. 16:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów, godz. 17:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków, godz. 17:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Resovia - Górnik Polkowice, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Znicz Pruszków - Lech II Poznań, godz. 19:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).

12 lipca (niedziela):

GKS Katowice - Widzew Łódź, godz. 13:05, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

Karma - 9 lipca 2020, 13:50:29 - *.play-internet.pl
Ogórki z Torunia przypieczętują w Stalowej spadek, to za odpuszczenie awansu w zeszłym sezonie awansu do 1 ligi uratowanie Olimpii Elbląg kosztem Siarki.

AnonimG - 9 lipca 2020, 17:40:21 - *.toya.net.pl
Do PM! Ostatnia para w zestawie- pomarzyć dobra rzecz !

PM - 9 lipca 2020, 18:16:54 - *.dynamic.chello.pl
@AnonimG proponuję zobaczyć ostatnie wyniki Widzewa. Każdy punkt, który Widzew wywiezie z Katowic będzie sensacyjny.

Gssg - 9 lipca 2020, 18:31:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sedzia z krakowa namecz z toruniem garbarnia walczy o utrzymanie. Cos czuje ze sedziowie zostana podwiezieni po drodze do krakowa oczywosciw zart ;).

1910 widze - 9 lipca 2020, 18:34:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czego Stalowka gra w piątek Zawsze w soboty grali

Bks - 9 lipca 2020, 18:39:13 - *.centertel.pl
Juz awans nie grozi ale za to spadek blisko wiec Blekitni zagraja na powaznie....4-0 sie skonczy

Bolo - 9 lipca 2020, 19:14:56 - *.play-internet.pl
Ciekawa rzecz. Stalówka gra w piątek, a Widzew w niedzielę. Natomiast w środę grają między sobą. Stal 5 dni odpoczynku, a Widzew 3. Zakładając jak tu niektórzy pisali, że Widzew puchnie ok. 60 minuty, to w środę spuchną już w 30-tej. Chyba, że 2 składy wystawią.

Kame - 10 lipca 2020, 0:52:25 - *.centertel.pl
No to ciekawy dzień w niedzielę. Najpierw mecz na szczycie II ligi, a o 21:00 Trzaskowski prezydentem elektem hehe

Hetman - 10 lipca 2020, 6:09:28 - *.sta.tvknaszapraca.pl
SSW -Elana 3-0
Łeczna -pogoń 1-0
błekitni-stal rz 1-0
gryf -garbarnia 0-2
resowia -polkowice 0-2
bytowia -legionowia 1-1
znicz-lech 0-0