9 lipca 2020, 13:53:22 - dkelman
35. kolejka PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 35. kolejki PKO Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 10-12 lipca.

10 lipca (piątek):

Zagłębie Lubin - Wisła Płock, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

11 lipca (sobota):

Arka Gdynia - ŁKS Łódź, godz. 15:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Legia Warszawa - Cracovia, godz. 17:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Wisła Kraków - Korona Kielce, godz. 20:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

12 lipca (niedziela):

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, godz. 12:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 17:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

ueo - 9 lipca 2020, 14:23:28 - *.233.48.209
Ty 100, rycerze wiosny od początku wiosny tj marca uciulali 1 punkt a Ty im wygrana dajesz?

Jondek - 9 lipca 2020, 14:41:07 - *.na5.pl
Zapowiada się imponujący sezon dla drużyn ekstraklasiny!Wszystkie drużyny zagrają w Sierpni w PUCHARACH!

Zajmon Leg - 9 lipca 2020, 17:34:43 - *.146.50.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze wiecej Przybyła w Przybyle na Legii ! 7 razy widać mało!

PM - 9 lipca 2020, 18:20:21 - *.dynamic.chello.pl
Odmówię typowania całej kolejki, gdyż w grupie spadkowej nic już się nie zadzieje i mam gdzieś to, w jakiej kolejności: Wisła Kraków, Wisła Płock, Górnik Zabrze, zagłębie Lubin i Raków Częstochowa zakończą zmagania. Podam typy wyłącznie do górnej ósemki:

Bks - 9 lipca 2020, 18:44:39 - *.centertel.pl
Var owy blazen ze Szczecina posedziuje teraz w Gliwicach Jadze....ciekawe czy najbardziej przereklamowany sedzia w Polsce, niejaki Marciniak bedzie siedzial na varze

Zajmon Leg - 9 lipca 2020, 20:27:03 - *.146.50.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Bks
Blazen Marciniak jest na Varze w Gdyni.Niewiele może zepsuć.

Dhhjdhs - 9 lipca 2020, 21:32:41 - *.play-internet.pl
Lasyk sędziuje Wisłę Płock na szczęście już mecz bez znaczenia tyle im krzywdy narobił...Tego się nie zapomina.Druzyna jedzie pół Polski na mecz.Normalnie go wygrywaja a ten pozbawia ich pucharów.Drugi Idzik w Legnicy...to 2 najlepsze przekręty ostatnich lat niestety z udziałem Wisły Płock notabene moim zdaniem drużyny która niedługo będzie jeszcze mocniejsza.pozdro

janek - 10 lipca 2020, 15:20:04 - *.icpnet.pl
Widzę że oprócz Legii pozostałe mecze sędziują sędziowie z Mazowieckiego związku.Pełna kontrola nad wynikiem.Co robi w tym zestawie Kwiatkowski po ewidentnych błędach w meczu Śląsk-Lech.

By$ztu - 10 lipca 2020, 18:06:29 - *.96.198.188.ipv4.supernova.orange.pl