14 lipca 2020, 6:00:19 - bartekwr9
Dwa gole Dariusza Formelli

Dariusz Formella strzelił dwa gole dla Sacramento Republic FC w zremisowanym 3-3 (3-1) meczu grupy A konferencji zachodniej amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Tacoma Defiance. Były to jego pierwsze bramki w tym sezonie.

14 lipca 2020, 4:00 - Sacramento (Papa Murphy's Park)
Sacramento Republic FC 3-3 Tacoma Defiance
Dariusz Formella 8 (k), 37, Tomas Hilliard-Arce 23 - Alec Díaz 2, Jesse Daley 57, Ray Serrano 81

żółte kartki: Jaime Villarreal, Drew Skundrich (Sacramento).

sędziował: Elijio Arreguin.

Mecz bez udziału publiczności.

Formella został zmieniony w 85. minucie przez Sama Wernera.

Tabela grupy A:

1. Reno 1868 FC            1  3  3- 1
2. Sacramento Republic FC  2  2  4- 4
3. Tacoma Defiance         3  1  5- 8
4. Portland Timbers 2      1  0  1- 6

Po dwa najlepsze zespoły z ośmiu grup awansują do fazy play off.

rrr - 14 lipca 2020, 7:18:11 - *.adsl.inetia.pl
Lewy nic nie strzela ostatnio to Formella powinien być sprawdzony!

mietek - 14 lipca 2020, 9:12:59 - *.internetia.net.pl
@rrr: Chyba alkomatem.

Chrobot - 14 lipca 2020, 10:08:42 - *.69.144.203
Nawet nie MLS. Ale zjazd.

Heheh - 14 lipca 2020, 10:34:21 - *.play-internet.pl
Z kim Sacramento zremisowało drugi mecz? Coś nie halo z tą tabela?

FK - 14 lipca 2020, 11:45:50 - *.10.208.220
4 drużyny co za nuda jakieś grupy powalone. Całe USA

north - 14 lipca 2020, 13:50:10 - *.149.212.181.geckonet.pl
PKT druzyn to 3 , 2, 1 ,0 jezeli zremisowali z Tacoma to z kim pierwszy mecz zremisaowali?

pioter - 14 lipca 2020, 14:36:47 - *.adsl.inetia.pl
Również z Tacomą

fourm - 14 lipca 2020, 15:02:38 - *.bielsko.dialog.net.pl
Drugi remis mieli jeszcze w marcu z Toulsa FC. A jakim cudem? Chyba grali w konferencji zachodniej i wschodniej, a z powodu pandemii zmienili na mniejsze grupy. Tak strzelam.

S. Wawelsk - 14 lipca 2020, 15:07:47 - *.sub-174-197-148.myvzw.com
Sacramento wchodzi do MLS w przysz£ym roku. Stadion w budowie.

fansport - 14 lipca 2020, 16:52:19 - *.dynamic.chello.pl
lewy nie strzela, a formella strzela, czyli aktualnie, to formella jest lepszy, statystyki nie kłamią.

kibic - 15 lipca 2020, 1:26:30 - *.dynamic.mm.pl
Ciekawa ta tabelka jak się policzy mecze i punkty. Bramki strzelone i stracone. Ciekaw to. Jakim systemem oni tam grają?????

Hgf - 15 lipca 2020, 5:32:25 - *.216.25.116
O kurna ale.gosc wali tej amatorskiej lidze jak stary.

wichura - 15 lipca 2020, 9:46:07 - *.146.108.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl