5 sierpnia 2020, 23:39:42 - gabrielba
Drużyna Przemysława Szymińskiego w II rundzie baraży o awans do Serie A

Frosinone Calcio, którego zawodnikiem jest Przemysław Szymiński, awansowało do II rundy baraży o awans do włoskiej Serie A. W dzisiejszym meczu I rundy drużyna Polaka wygrała po dogrywce 3-2 (1-2, 2-2, 2-2) z AS Cittadella 1973.

5 sierpnia 2020, 21:00 - Cittadella (Stadio Piercesare Tombolato)
AS Cittadella 1973 2-3 pd. Frosinone Calcio
Davide Diaw 5 (k), 45 - Alessandro Salvi 45, Federico Dionisi 51, Camillo Ciano 120

żółte kartki: Simone Branca, Domenico Frare, Amedeo Benedetti, Alberto Paleari, Agostino Camigliano - Nicolò Brighenti, Nicolas Haas, Federico Dionisi.

sędziował: Simone Sozza (Seregno).

Mecz bez udziału publiczności.

Szymiński wszedł na boisko w 120. minucie w miejsce Federico Dionisiego. Frosinone 9 i 12 sierpnia zmierzy się w II rundzie baraży o awans do włoskiej Serie A z Pordenone. Finał zostanie rozegrany 16 i 20 sierpnia, a ewentualnym rywalem Frosinone będzie zwycięzca dwumeczu Chievo - Spezia.

vakz - 6 sierpnia 2020, 0:03:38 - *.146.230.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Przemek gdyby nie kontuzja byłbyś w pierwszym składzie. Licze na Seria A!

leon - 6 sierpnia 2020, 10:01:23 - *.175.155.138.koba.pl
Tam się dzieją jaja jak w Polsce. nikt oprócz pierwszej dwójki nie chciał wejść, a tak naprawdę chciało tylko Benevetto. Cittadella przegrała ostatnio aż 5 meczy pod rzad,żeby nie załapać się na baraże, ale to nic nie dało, na szczęscie teraz dopieli swego. Najgorsze jest to,że trzeba zachować pozory i udawać,że chce się grać. Poprzedni baraż też był wspaniały, 3 niestrzelone karne w trakcie meczu. Coś mi to przypomina.... biedna Warta Poznań.