Mateusz Abramowicz został wystawiony przez Chrobrego Głogów na listę transferową.

27-letni bramkarz nie wystąpił w tym sezonie w żadnym spotkaniu.

źródło: Chrobry Głogów

Grundol - 21 września 2020, 12:55:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Szkoda, fajny bramkarz, pamiętam z niezłej gry dla Kluczborka. Jednak młodzi napierają, a Bieszczad złapał naprawdę gaz.

Misiek - 21 września 2020, 13:08:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Kura.Tzn że już Mateusz nie zagra w CHROBRYM ?

Hansgrohe - 21 września 2020, 13:11:16 - *.centertel.pl
Ja go pamiętam z bardzo słabych występów w Śląsku Wrocław. Wydaje się, że na tę chwilę po prostu nie jest Chrobremu potrzebny. Niech szuka klubu poziom niżej.

gera - 21 września 2020, 13:14:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Syn Romana

the_expert - 21 września 2020, 13:31:03 - *.181.100.190
Wymiatał w CM 10/11. Zdobyłem nim z Czarnymi Żagań Ligę Europy i doszedłem do 1/4 Ligi Mistrzów (porażka z Tottenhamem po karnych 13:12), obronił strzały van der Vaarta, Pawliuczenki i Corluki. W kadrze A zagrał nawet kilka meczów. Miałem dobrego trenera bramkarzy.

Petersi - 21 września 2020, 13:36:22 - *.204.193.124
To brat ibrahimovicia?

Kura - 21 września 2020, 14:05:01 - *.30.1.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Być może chciał odejść na Cypr, ale klub z Cypru nie chciał zapłacić za transfer, więc teraz pewnie jest ustalona cena odstępnego za którą Chrobry zgodzi się na jego odejście, choć zapewne już nie na Cypr, bo jak by mieli go wykupić, to już dawno by to zrobili

Arti66bvb - 21 września 2020, 14:21:09 - *.play-internet.pl
a pytał chrobry w czelsi..???

Misiek - 21 września 2020, 14:38:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kura dzięki za odp,ale szkoda że chyba Mateusz nie zagra w bramce Chrobrego? ps .moim zdaniem ćhyba jest lepszy od Bieszczada ?..

TurboLover - 21 września 2020, 15:32:14 - *.234.248.31
Hansgrohe - w Slasku Wroclaw to bylo tak, ze on dobre wystepy przeplatal ze strasznymi farfoclami. Niekiedy wpuszczal gorsze bramki niz Pawelek u szczytu formy. Ale zdarzalo sie, ze bronil bardzo dobrze.

@the_exper - 21 września 2020, 17:07:48 - *.dynamic.dsl.as9105.com
phi ja w tej edycji wygrałem ligę mistrzów z Alloa Athletic wychowankami.

OLAF - 21 września 2020, 17:42:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mateusz Dawaj ponownie do Chrobrego! dopóki nie przyszedł Szromnik Byłeś podstawowym golkiperem ! nie Rób scen Chłopie!!..

sylt - 22 września 2020, 0:01:43 - *.internetia.net.pl
Ruch pilnie potrzebuje bramkarza

oli - 22 września 2020, 21:46:19 - *.internetia.net.pl
Najpierw szkoliliśmy Szromnika dla Śląska, teraz Bieszczada dla Lubina. Po roku znów zostaniemy bez bramkarza. Gdzie sens, gdzie logika. Tym bardziej, iż w/w wcale nie górują rzemiosłem bramkarskim nad Abramowiczem

Pewne info - 23 września 2020, 13:52:08 - *.play-internet.pl
Już jest dogadany z Foto Higieną Błyskawicą Gać!