25 września 2020, 9:56:38 - bartekwr9
eLE: Felix Zwayer sędzią meczu Charleroi - Lech

Niemiec Felix Zwayer został wyznaczony na sędziego głównego meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy Royal Charleroi SC - Lech Poznań.

Jego asystentami będą Thorsten Schiffner i Marco Achmüller, natomiast na sędziego technicznego wyznaczono Benjamina Cortusa.

Mecz zostanie rozegrany 1 października o godz. 19:00.

Knur - 25 września 2020, 10:01:29 - *.8.106.44
I to by było na tyle w temacie Amici/Lecha w pucharach.

ŁKSpiastó - 25 września 2020, 10:16:33 - *.toya.net.pl
czemu gospodarzem są Belgowie?

Mag - 25 września 2020, 10:29:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego wszystkie mecze Lech gra na wyjezdzie?

Knur - 25 września 2020, 10:29:28 - *.8.106.44
ŁKSpiastó@ Losowanie było.

Legionista - 25 września 2020, 10:32:02 - *.dynamic.chello.pl
Sędziował dwa mecze belgijskich klubów i dwa razy one przegraly, sędziował też mecz Polski z Włochami 1:1. Widzę szansę, powodzenia.

Slaw - 25 września 2020, 10:38:03 - *.119.131.130.wireless.dyn.drei.com
Ten młody zespół doładowany paliwem atomowym po zwycięstwie na Cyprze rozjedzie Belgów, a sędzia Zwayer napewno im w tym nie przeszkodzi.

leon - 25 września 2020, 10:54:30 - *.175.159.221.koba.pl
Mało brakowało a graliby z Serbami. Przeciwnik trudniejszy, ale chcąc coś osiągnąć to niemożna się bać wszystkich. Życzę Amice powodzenia, jak każdemu polskiemu klubowi (oprócz Legii).
Jak sędzia nie będzie przeszkadzał to szanse są Powodzenia Amica!

Krach - 25 września 2020, 10:56:17 - *.play-internet.pl
I już po Leszku Belgowie ich rozjada i po pucharach

jjo - 25 września 2020, 10:57:25 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Osobiście uważam, że na dziś to najlepszy niemiecki sędzia.

ad - 25 września 2020, 10:59:17 - *.icpnet.pl
Po tym co wczoraj widziałem to uważam ze Lech spokojnie może ich wyeliminować. Kluczem do wygranej jest pressing.

Michau - 25 września 2020, 11:00:32 - *.wyszkow.fuz.pl
Niemiecki spisek w ostatniej rundzie el. LE. Legia i Amica mają niemieckich sędziów. Piąta kolumna czuwa, nie śpi :/

Thomas - 25 września 2020, 11:49:13 - *.dip0.t-ipconnect.de