20 października 2020, 13:11:56 - dkelman
PKO Ekstraklasa: Sebastian Jarzębak sędzią meczu Legia - Śląsk

Sebastian Jarzębak z Bytomia poprowadzi zaległy mecz 5. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa zagra ze Śląskiem Wrocław.

Mecz odbędzie się 21 października o godz. 18:00.

źródło: PZPN

fansport - 20 października 2020, 13:44:37 - *.dynamic.chello.pl
syn wacława jarząbka, trenera 3 klasy.

Jxjbx - 20 października 2020, 13:50:42 - *.play-internet.pl
Pamietam jak uznał gola dla
Legii gdy piłka wyszła na aut z Wisłą... stal metr od linii jako sędzia bramkowy...

WKS - 20 października 2020, 13:55:10 - *.43.216.11.ipv4.supernova.orange.pl
A ja pamiętam jak odgwizdał koniec meczu w 80 minucie.

slomiany - 20 października 2020, 14:12:24 - *.dynamic.chello.pl
Nie metr, a półtora i Legia zdobyła z takiej akcji gola, który przesądził o jej wygranej. Małego tego 10 minut później sytuacja się powtórzyła, ale drugiej bramki po takim prezencie Legia już nie strzeliła.

Kopacz - 20 października 2020, 14:50:35 - *.giganet.net.pl
podobno 3 pkt zostają w stolycy zaklepane!

Cupolino - 20 października 2020, 14:52:31 - *.centertel.pl
Rozmawiałem z nim kiedyś kilka lat temu po meczu śląskiej okręgówki który gwizdał i mówił że mimo że jest że Śląska to jest wielkim fanem Legii i co teraz mam wierzyć że będzie obiektywny?

dino (L) - 20 października 2020, 15:52:18 - *.vtelecom.pl
Z waszych wpisów wychodzi że połowa arbitrów to fani Legii szczegolnie ci z Bytomia Płocka i Bydgoszczy

Neutral60 - 20 października 2020, 16:17:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na VAR znowu Szymek ??? Na boisku widział dwie "symulki " napastnika Warty a z Lubinem siedząc w fotelu z nosem w elektronice(monitor ) nie widział symulki ewidentnej Czecha z łazienkowej??? Podwójne standardy czy badanie wzroku u okulisty ????

hmm - 20 października 2020, 16:18:40 - *.dynamic.mm.pl
szykuje sie kolejny wałek dla legii, kogoś to jeszcze dziwi ?

Baraniuk - 20 października 2020, 16:42:53 - *.centertel.pl
@Dino takich bramek wynik końcowy 2-1 dla legii po prostu się nie zapomina
.. dla mnie to jest oczywiste

DJ - 20 października 2020, 18:12:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pamiętam jak ten pan "syndzia" przekręcił Stomil w Bielsku-Białej. Drukował na żywca na oczach widzów na stadionie i przed tv.

F - 20 października 2020, 19:08:19 - *.dynamic.mm.pl
Pamiętał jak dał karnego z kapelusza Podbeskidziu w 90 min i w 93 nie odgwizdał prawidłowego karnego dla Stomilu w tym samym meczu. Przed 90 min było 0-0, został później zawieszony na chyba 5 kolejek. Ogólnie cudak bo kiedyś tez zakończył mecz w 80 minucie

szK - 20 października 2020, 20:11:40 - *.eaw.com.pl
Śląsk jutro 3 punkty

Mikołaj - 20 października 2020, 20:49:43 - *.play-internet.pl
... kto,, stoi i popycha"! tego sędziego, że gwiżdże Extraklasę !!!?...

dyl - 20 października 2020, 21:26:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
św Mikołaj, gdzie ty żyjesz?! Oni wszyscy mają swoich "popychaczy", swoich "ojców chrzestnych", "matki przełożone". Teraz tym sędziowskim gwiazdorom zdecydowanie łatwiej. W sytuacjach wątpliwych wyręcza ich VAR.

Phoenix(L) - 20 października 2020, 21:33:15 - *.dynamic.chello.pl
Każdy z tamtego meczu pamięta, co chce...
Na przykład wszyscy komentujący "zapomnieli", że Pareiko połamał Koseckiemu żebra...

Falon - 20 października 2020, 21:38:42 - *.146.38.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śląsk wygrana nie tak jak lubin oddał punkty walczymy do końca WKS Śląsk Wrocław

Cwynar - 20 października 2020, 22:22:08 - *.ssp.dialog.net.pl
To Śląsk nie ma po co jechać.. ☹️

kibol - 21 października 2020, 1:40:27 - *.180.235.174
Ty, Baraniuk.
Jak nie możesz zapomnieć o tym 2-1, to odpal sobie 7-0 z zeszłego roku, to na bank o tamtym zapomnisz!

Stolper - 21 października 2020, 10:06:37 - *.28.168.135.zetnet.slupsk.pl