22 października 2020, 11:48:28 - dkelman
8. kolejka PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 8. kolejki PKO Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 23-26 października.

23 października (piątek):

Piast Gliwice - Wisła Płock, godz. 18:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, godz. 20:30, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

24 października (sobota):

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, godz. 20:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

25 października (niedziela):

Raków Częstochowa - Stal Mielec, godz. 15:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Lech Poznań - Cracovia, godz. 17:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

26 października (poniedziałek):

Warta Poznań - Górnik Zabrze, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

źródło: własne / PZPN

db - 22 października 2020, 11:51:55 - *.gallery.devs.futuro.pl
Dla Pogoni znowu gwizdać będzie varciniak(?)

Kopacz - 22 października 2020, 12:12:12 - *.giganet.net.pl
Śląsk- Jagiellonia 0:0 do przerwy !

medalik111 - 22 października 2020, 12:50:08 - *.dynamic.chello.pl
Myć to się nadaje do okręgówki a nie gwizdać w eklapie.

Rak - 22 października 2020, 13:04:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W niedzielę mega niespodzianka Stał ygrywa z Rakowem!!!!

RyKySy - 22 października 2020, 13:09:43 - *.204.21.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rak- a zaraz później budzisz się zaszczany w swoim łóżku :D

tadi - 22 października 2020, 13:30:45 - *.dynamic.mm.pl
Rakow -Stal 1-2.po takim blamazu zawsze jest przelamanie.A Rakow jak kazdy w koncu musi miec slaby dzien.po drugie przeciez niemoga za daleko odskoczyc od Legi.

Edi - 22 października 2020, 14:32:50 - *.play-internet.pl
Raków ze stałą drugim składem spokojnie by sobie poradził,trzech zawodników z Rakowa poszło do stali co mieli ciężko załapać się na kawkę a w Mielcu grają pierwsze skrzypce.

Daro - 22 października 2020, 14:55:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stal w wysoko przegrała nie tyle z Wisłą, a z osłabieniem koronawirusem. Tym nie mniej nie powinna nic ugrać z Rakowem.

Danziger - 22 października 2020, 15:11:20 - *.dynamic.chello.pl
No to Stoki przyczynę porażki z Lubinem już zna - zbyt krótki okres regenracji.

Chopin - 22 października 2020, 15:39:09 - *.20-3.cable.virginm.net
Marcinia Ulebieniec Legiuni ale i tak jak Pogoń zagra swoje to nawet Marciniak nie Pomorze ..

leon - 22 października 2020, 15:42:01 - *.231.53.48.koba.pl
tadi dobrze mówi, z tym,że ja bym zamienił kolejność. Po 1 Raków nie może za bardzo odskoczyć Legii, a na drugim miejscu,że może mieć słabszy dzień.

Zajmon Leg - 22 października 2020, 16:22:37 - *.204.17.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Chopin
On taki ulubieniec Legii jak Ty znawca ortografii.
Kto by pomyślał ze kolejka ligowa moze się odbyć bez sędziów: Przybyła, Lasyka, Raczkowskiego, Stefanskiego, Musiała, Zlotka i "mistrza" Frankowskiego

Lolo - 22 października 2020, 16:33:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy Wisła wygra z beniaminkiem tak jak w poprzedniej kolejce. Przydałoby się, zanim lider ją zmiecie...

Mick - 22 października 2020, 19:21:29 - *.dynamic.mm.pl
Wisła pewnie wygra bo sędzia Paweł Gil ma w genach karać Podbeskidzie i pewnie w sobotę kartki dla beniaminka będą na okrągło i na żółtych się nie skończy. Ale i bez jego kar beniaminek nie będzie miał lekko.

zorro - 23 października 2020, 11:32:23 - *.094.221.pools.vodafone-ip.de
Nie wierze w ten Piast.Slabi i bez wiary w siebie.I znowu porazka.

Neutral60 - 24 października 2020, 12:07:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to trwa seria szczęśliwej(?) obsady Szymka w meczach klubu z Łazienkowej .Na VAR będzie ktoś z pokroju Dobrynina, Mycia bo jak można ingerować w decyzje Szymka.

Jaga71 - 24 października 2020, 14:20:11 - *.104.186.172
Śląsk-Jagiellonia 1:3