23 października 2020, 18:53:15 - Hipotermi
eME kobiet: Polska 3-0 Azerbejdżan

Reprezentacja Polski kobiet prowadzona przez Miłosza Stępińskiego wygrała 3-0 (1-0) z Azerbejdżanem w meczu grupy D eliminacji mistrzostw Europy.

23 października 2020, 17:00 - Warszawa (Stadion Polonii Warszawa)
Polska 3-0 Azerbejdżan
Małgorzata Mesjasz 41, Weronika Zawistowska 47, 65

Polska: 1. Katarzyna Kiedrzynek - 14. Jolanta Siwińska, 7. Małgorzata Mesjasz, 4. Paulina Dudek - 5. Anna Rędzia (46, 6. Joanna Wróblewska), 23. Adriana Achcińska (72, 3. Gabriela Grzywińska), 21. Emilia Zdunek, 16. Dominika Grabowska, 18. Weronika Zawistowska (72, 19. Agnieszka Jędrzejewicz) - 15. Agnieszka Winczo (46, 17. Kinga Kozak), 10. Agata Tarczyńska.

Azerbejdżan: 1. Aytac Şərifova - 3. Jalə Məhsimova, 4. Nigar Mirzəliyeva, 13. Nərgiz Hacıyeva, 18. Alina Dorofeyeva, 23. Yeliz Acar - 17. Vüsalə Seyfəddinova, 7. Vüsalə Hacıyeva (90, 14. Coşqunə Əliyeva), 21. Aysun Əliyeva (70, 19. Sona Rəhimova), 15. Kamilla Məmmədova (87, 5. Ayşən Əhmədova) - 10. Kristina Bakarandze.

5. Azerbejdżan  5  0  1-19

Do mistrzostw awansują zwycięzcy każdej z dziewięciu grup, trzy najlepsze drużyny spośród tych, które zajęły drugie miejsce w grupie (wg bilansu meczów z drużynami z 1-5. miejsca), oraz trzej zwycięzcy baraży, w których zagra pozostałe sześć drużyn z drugich miejsc w grupach.

Twuj panic - 23 października 2020, 20:07:23 - *.dip0.t-ipconnect.de
I znowu to drewno winczo w składzie, 120 meczów w kadrze, od 100 bez gola, brawo trener

Obserwator - 23 października 2020, 20:08:44 - *.dynamic.mm.pl
Ten mecz był w Warszawie tylko w której? W ok. Wałbrzycha było jeszcze jasno, słońce pomału zachodziło, a patrze na mecz a tam już ciemnica jakby diabeł powiedział dobranoc. Myślałem że ten mecz jest rozgrywany w Azerbejdżanie i Polska gospodarzem.

Obserwator - 23 października 2020, 20:13:32 - *.dynamic.mm.pl
Szanse awansu Polski są już zerowe. Gramy jeszcze z Mołdawią i Hiszpanią, a Czechy z Mołdawią i Azerbejdżanem. Czeszki oba mecze u siebie. Rywalki przyjadą na te mecze w ramach sparingu, przygody. No chyba, że Hiszpania ostatni mecz z nami potraktuje bardzo ulgowo.

Jaro - 23 października 2020, 21:14:13 - *.centertel.pl
Mecz o czopka śliwek

Jak - 23 października 2020, 22:30:39 - *.opera-mini.net (*.248.214.55)
Mecz wygrany. I cieszy. Gramy dalej. Fajnie ze Kozak zadebiutowala! Brawo trener za odwaźne decyzje!

Bo - 24 października 2020, 7:54:37 - *.30.24.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szanse zerowe pogrzebane w meczach z Czeszkami. Pozostaje gra o honor. Szkoda.

Jester - 24 października 2020, 13:40:52 - *.dynamic.chello.pl
Hiszpania - Czechy 4-0

Snowman - 24 października 2020, 13:42:10 - *.dynamic.chello.pl
teraz - w takim wypadku muszą się dogadać/wygrać z Hiszpanią na wyjeździe

Obserwator - 24 października 2020, 22:24:41 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Eliminacje przegrane trzeba było na dwumecz z Czeszkami powołać Ewelinę Kamczyk z ...Mistrza Polski czyli Górnika Łęczna