3 listopada 2020, 4:25:42 - maciejko
Jarosław Niezgoda kontuzjowany

Jarosław Niezgoda z Portland Timbers zerwał więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie i czeka go kilkumiesięczna przerwa w grze.

25-letni napastnik doznał kontuzji w poniedziałkowym meczu MLS z Vancouver Whitecaps (1-0). Polak w przyszłym tygodniu przejdzie operację.

Niezgoda w trwającym sezonie zasadniczym MLS rozegrał 17 meczów i strzelił siedem goli (łącznie z MLS is Back Tournament w 21 meczach zdobył osiem bramek).

Portland Timbers są liderem konferencji zachodniej z dorobkiem 38 punktów w 21 meczach.

rr - 3 listopada 2020, 5:36:38 - *.adsl.inetia.pl
I tak długo wytrzymał bez kontuzji.Brawa dla Miodka za udaną sprzedaż szklanki!

kris - 3 listopada 2020, 8:09:25 - *.dynamic.chello.pl