31 stycznia 2021, 7:58:04 - DChmielew
Debiut Michała Janoty w Central Coast Mariners

Michał Janota zadebiutował w barwach Central Coast Mariners w przegranym 1-2 (1-1) domowym meczu 6. kolejki australijskiej A-League z Wellington Phoenix.

31 stycznia 2021, 6:05 - Gosford (Central Coast Stadium)
Central Coast Mariners FC 1-2 Wellington Phoenix FC
Alou Kuol 41 - Ulises Dávila 15, Jaushua Sotirio 88

żółte kartki: Alou Kuol - Ulises Dávila.

sędziował: Daniel Elder.
widzów: 4748.

Janota wszedł na boisko w 90. minucie, zastępując Daniela De Silvę.

Drużyna Polaka po pięciu rozegranych meczach zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

Domingos - 31 stycznia 2021, 8:13:07 - *.30.51.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zdazyl dotknac pilke?

zzz - 31 stycznia 2021, 8:33:10 - *.24.73.236.ipv4.supernova.orange.pl
Mąż córki brata ojca Jana Dźwigały i Adama Dźwigały to nie jest byle pozycja w rodzinie :D

Malpa - 31 stycznia 2021, 8:35:56 - *.dynamic.mm.pl
@Domingos Byłem na meczu i widzialem. Janota zagrał świetne zawody. Gra zupełnie się odmienila po jego wejściu na boisku. Z łatwością mijał kolejnych rywali i wypracował 2 stuprocentowe okazje. Jednak najpierw Alou Koulu nie trafił w bramkę z 2 metrów. A później strzał Daniela Eldera w świetnym stylu obronił bramkarz.
Na pewno w kolejnym meczu dostanie więcej minut.

VOIVOD - 31 stycznia 2021, 8:49:09 - *.146.228.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I tak dobrze, że wszedł. On i Jovanovic mieli zadebiutować nie wcześniej niż gdzieś w połowie lutego. Pewnie na treningach się dobrze prezentuje, ale będzie miał ciężko, bo Da Silva gra dobrze i ciężko mu go będzie wygryźć.
PS. Wczoraj Kurto wybronił setkę ratując tym samym swojej drużynie cenny punkt (choć powinni wygrać, bo druga bramka nie była ze spalonego, nawet na VAR było to widać, ale sędziowie są jeszcze gorsi niż w Polsce).

Florek - 31 stycznia 2021, 8:59:16 - *.centertel.pl