25 lutego 2021, 10:54:42 - dkelman
18. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 26-28 lutego.

26 lutego (piątek):

Resovia - Puszcza Niepołomice, godz. 15:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
Arka Gdynia - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 16:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Widzew Łódź - Radomiak Radom, godz. 17:40, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).

27 lutego (sobota):

ŁKS Łódź - Odra Opole, godz. 12:40, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica, godz. 13:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Stomil Olsztyn - GKS Tychy, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna, godz. 16:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

28 lutego (niedziela):

Korona Kielce - Chrobry Głogów, godz. 12:40, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

źródło: własne / PZPN

jako - 25 lutego 2021, 11:13:12 - *.adsl.inetia.pl
Korona Kielce - Chrobry Głogów -1
Arka - Jastrzębie - 1
Widzew - Radomiak - 1
Trzy mecze - trzy zwycięstwa gospodarzy.

rycho - 25 lutego 2021, 11:15:04 - *.77.76.77
Sędzia meczu GKS Jastrzębie - Arka będzie również arbitrem meczu rewanżowego. To chyba nie zdarza się często.

@RRR
Zapisz się na wizyte do Krychnowic albo do Tworek na jakieś leczenie.Chciałbyś chyba.Nasz wielki Widzew przejedzie was w kakao

RRR - 25 lutego 2021, 12:23:49 - *.mbb.telenor.dk
marzycielu spod Łodzi twój wielki podmiejski midzem to już został pojechany tam gdzie piszesz w Pruszkowie na jesieni Radomiak - midzem 4-1 więc zweryfikuj swoje marzenia

Jarek - 25 lutego 2021, 12:45:53 - *.136.138.137
Tak z perspektywy Krakowa . Wchodzi Termalica i Radomiak. Baraże Arka , ŁKS , Widzew i Tychy .

He he - 25 lutego 2021, 13:35:03 - *.5.177.123.ipv4.supernova.orange.pl
Hahaha. Radomiak w ex. Powodzenia

Borubar - 25 lutego 2021, 14:29:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew - Radomiak 2:0 Z palcem😊

1910 - 25 lutego 2021, 15:39:41 - *.toya.net.pl
Jedyny plus, że nie przyjadą z Radomia VIPy prowincjusze o manierach rodem spod budki z piwem. Wszyscy pamietają jak zakończyły sie ich prowokacje na ostatnich meczu.

kibic - 25 lutego 2021, 15:46:00 - *.centertel.pl
Guzik prawda. Minęły prawie dwa lata od tamtego meczu i tamtych zdarzeń, a VIPom z Radomiaka nic nie udowodniono, żadnego szumnie zapowiadanego nagrania z monitoringu na stadionie, nic. Na YouTube jest natomiast nagranie agresywnych kibiców z Widzew FC Sochaczew.

Do RRR - 25 lutego 2021, 16:23:13 - *.204.51.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ty chlopie nie rozbawiaj tu wszystkich zmien leki czas najwyzszy stan na ziemi

Leo 1972 - 25 lutego 2021, 17:00:40 - *.play-internet.pl
W piątek Widzew pokaże - ........ to co zwykle.Widzew -Radomiak 0:2.

Girgis - 25 lutego 2021, 17:01:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kowałko ukradł Resovii punkty w meczu z ŁKS podyktował karnego gdzie faul był 2 metry przed polem karnym.... ciekawe czy będzie na tyle odważny i odda teraz te punkty w Rzeszowie

kolec - 26 lutego 2021, 11:04:04 - *.toya.net.pl
@Girgis, najpierw było że trochę przed polem karnym. Po miesiącu był metr. Teraz już to są 2 metry. Za 10 lat okaże się e faul był za bramką ŁKS ;)

mhm - 26 lutego 2021, 12:29:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Resovia-Puszcza 1-0
Arka-Jaszczembie 2-0
Widzew-Radomszczak 1-2