1 marca 2021, 10:22:04 - rozniat
Debiut Oskara Zawady w Jeju United

Oskar Zawada zadebiutował w barwach Jeju United w bezbramkowo zremisowanym meczu 1. kolejki koreańskiej K League 1 przeciwko Seongnam FC. Polak wszedł na boisko w 79. minucie, zmieniając Kong Min-hyuna.

1 marca 2021, 8:30 - Seongnam (Tancheon Sports Complex)
Seongnam FC 0-0 Jeju United

czerwona kartka: Jin Seong-uk (74. minuta, Jeju, za brutalny faul).

zyx - 1 marca 2021, 11:16:29 - *.leon.com.pl
Jeju, za brutalny faul od razu czerwona?

Witam - 1 marca 2021, 11:40:11 - *.191.104.177.ipv4.supernova.orange.pl
Andrzeeeeeeeeeeeju Andrzeeeeeeeeeeeeju Rety rety jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeju.

Sławek N. - 1 marca 2021, 12:03:41 - *.177.229.17
O jejku jejku.

Varadi - 1 marca 2021, 12:14:17 - *.visual-comp.pl
Pewnie te kreciki cos mu w glowie pomieszaly

snl - 1 marca 2021, 14:12:43 - *.play-internet.pl
Śmiejecie się , a Jeju FC jest najbardziej dochodowym w obstawianiu bukmacherki zespołem w tamtym sezonie, ten sezon również ambitnie rozpoczęli nie mieli podobno szans a tutaj 0.0 brawo!
Jeju to mój ulubiony klub w tamtym roku wygrałem na ich meczach łącznie blisko 12 tys zł.!

... - 1 marca 2021, 14:54:45 - *.204.51.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Olaboga City i tak lepsze.

... - 1 marca 2021, 14:54:59 - *.class102.petrotel.pl
Jak go zobaczą w akcji, to natychmiast spakują i wyślą z powrotem do Polski.

Adult - 1 marca 2021, 15:48:28 - *.dynamic.chello.pl
O! Ile dzieci mają radochy z koreańskiej nazwy klubu

Arti66bvb - 1 marca 2021, 16:16:37 - *.238.227.243
ten Kong (Min) to dobry zawodnik..koledzy w szatni mówią na niego King..

Gerwazy - 1 marca 2021, 18:36:41 - *.dynamic.chello.pl
Ściągają szrot z zagranicy zamiast stawiać na młodych i zdolnych Ojejuwiańczyków

Rami - 1 marca 2021, 19:37:03 - *.204.33.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ojeju i tylko ojeju

rav - 1 marca 2021, 21:37:26 - *.tel.tkb.net.pl
W 74minucie zawodnik sfaulowany opuścił boisko bo wciąż krzyczał" O Jeju, O Jeju ,O Jeju

PM - 2 marca 2021, 15:47:19 - *.dynamic.chello.pl
@Pizza @s
Może nie wiecie, ale 8:30 czasu polskiego to jest w Korei popołudnie. STREFA CZASOWA

mezz - 2 marca 2021, 16:57:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a skad maja to wiedziec skoro maja nauke zdalna a gimbazja juz pozamykali.

dsa - 3 marca 2021, 6:33:17 - *.toya.net.pl