30 marca 2021, 18:09:37 - bartekwr9
Drużyna Łukasza Gikiewicza w finale Pucharu Bahrajnu

East Riffa Club, którego zawodnikiem jest Łukasz Gikiewicz, wygrał po rzutach karnych 5-4 w meczu 1/2 finału Pucharu Bahrajnu z Malkiya SCC i awansował do finału tych rozgrywek. W podstawowym czasie było 1-1 (1-1). 33-letni napastnik nie wystąpił w tym spotkaniu.

30 marca 2021, 16:05 - Arad (Sheikh Ali bin Mohammed Al-Khalifa Stadium)
East Riffa Club 1-1 k. 5-4 Malkiya SCC
Ahmed Rashid 37 - Nawaf Abdullah 35

karne: (0-0 zawodnik nieznany - obroniony), 1-0 Luiz Fernando, 1-1 Sayed Hashem Adnan, 2-1 Abdulla Al-Hazaa, 2-2 Muhammad Makki, 3-2 Yuri, 3-3 Ali Ashoor Mohamed, (3-3 zawodnik nieznany - obroniony), 3-4 Ali Ahmed Habib, 4-4 Felipe Hereda, (4-4 zawodnik nieznany - poprzeczka), 5-4 Sami Al-Husaini

sędziował: Walid Mahmoud.

Mecz bez udziału publiczności.

Finał pucharu zostanie rozegrany 23 maja, a rywalem East Riffa będzie zwycięzca meczu Al-Muharraq SC - Budaiya Club.

bb - 30 marca 2021, 18:39:22 - *.adsl.inetia.pl
Giki za Lewego!

wódz - 30 marca 2021, 19:12:26 - *.master.pl
Dlaczego zawodnik z takim dorobkiem międzynarodowym nie dostaje szansy w kadrze?

Egzpert - 30 marca 2021, 19:33:11 - *.finemedia.pl
Jakim dorobkiem międzynarodowym? Strzeli na świeżości 1-2 gole w lidze, o której istnieniu przeciętny Polak nawet nie ma pojęcia, i zaraz szuka nowego klubu.
Jakby nie 90minut, to podejrzewam, że nawet transfermarkt by nie nadążał nad tą zawrotną karierą Łukasza Gikiewicza. ;)

Kickero - 30 marca 2021, 19:56:40 - *.43.48.27.ipv4.supernova.orange.pl