28 kwietnia 2021, 4:01:00 - mogiel
LM CONCACAF: Dwie bramki Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił dwa gole dla amerykańskiego Philadelphia Union w wygranym 3-0 (0-0) pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów CONCACAF przeciwko innej amerykańskiej drużynie - Atlanta United. Polak, który zaliczył także asystę przy trzeciej bramce dla swojego zespołu, ma już na koncie cztery gole w tej edycji rozgrywek i jest liderem tabeli strzelców.

28 kwietnia 2021, 2:00 - Atlanta (Mercedes-Benz Stadium)
Atlanta United 0-3 Philadelphia Union
Kacper Przybyłko 57, 73, Anthony Fontana 86

żółte kartki: Emerson Hyndman - José Martínez.

sędziował: Jair Marrufo (USA).
widzów: 17 533.

Polski napastnik grał do 86. minuty, kiedy zmienił go Matthew Real.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 5 maja o godz. 2:00 w Chester. Zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w półfinale (10-12 sierpnia i 14-16 września) z lepszym z pary Portland Timbers (USA) - Club América (Meksyk).

Kibol - 28 kwietnia 2021, 4:03:59 - *.147.34.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Kacper. Jest forma!

seba87 - 28 kwietnia 2021, 4:34:08 - *.web.vodafone.de
Zmienił go sam Real, mówię wam, nie zmyślam...

Germany - 28 kwietnia 2021, 6:00:10 - *.dynamic.mm.pl
Nadal chce grać dla Niemiec ?

Wan1985 - 28 kwietnia 2021, 8:17:25 - *.215.2.8
Druga bramka- totalne zero krycia ze strony Atlanty. Swietnie bronil Andrew Blake - bramkarz PH. Dobili ich kontrami.

głowonóg - 28 kwietnia 2021, 10:00:55 - *.138.35.83
@Germany, A kto by nie chciał grać w reprezentacji Niemiec? Każdy by chciał, bo to jedna z najlepszych reprezentacji na świecie, jednego z najlepiej poukładanych i najbogatszych krajów na świecie.

millolon - 28 kwietnia 2021, 10:19:52 - *.play-internet.pl
@głowonóg No nie wiem kto by nie chciał......może patriota.

jugol - 28 kwietnia 2021, 11:22:41 - *.static.korbank.pl
nieeeeeee jakim cudem dzieci emigrantów mogą chcieć reprezentować kraj w którym się urodziły i wychowały nieeeeeeeeeee

snl - 28 kwietnia 2021, 14:07:12 - *.dynamic.chello.pl
Obstawiałem ten mecz pierwsza połowa całkowice wskazywała że Atalanta ich zgniecie jak robaki i grubo popłynąłem minus 100zł, to był wielki szok ten mecz,podobny jak wyniki NBA z wczoraj

Chemik - 28 kwietnia 2021, 20:01:42 - *.204.51.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oglądając skrót meczu widziałem 16 akcji Atlanty i 4 akcje Philadelphii!!! Bramkarz Unionu piłkarzem meczu.

Bytoviak - 29 kwietnia 2021, 11:57:48 - *.petrus.pl
@germany a kiedy on niby powiedział,że chce grać dla niemiec? bełkoczesz,a nie wiesz o kim,bo widocznie mylisz zawodnika,albo ubzdurałeś coś sobie,bo nigdy czegoś takiego nie mówił.