3 maja 2021, 22:26:23 - dagazka
Gol Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił bramkę dla Fortuny Düsseldorf w wygranym 3-2 (1-1) zaległym meczu 28. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Karlsruher SC. Dla 24-letniego napastnika był to szósty ligowy gol w tym sezonie.

3 maja 2021, 20:30 - Düsseldorf (Merkur Spiel-Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 3-2 Karlsruher SC
Dawid Kownacki 35 (k), Brandon Borrello 73, Shinta Appelkamp 90 - Kevin Danso 9 (s), Marvin Wanitzek 80 (k)

żółte kartki: Marcel Sobottka, Luka Krajnc - Jérôme Gondorf, Dejan Galjen.

sędziował: Patrick Alt (Saara).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gospodarzy Kownackiego w 56. minucie zmienił Rouwen Hennings, Adam Bodzek zszedł z boiska w 71. minucie, gdy zmienił go Shinta Appelkamp, natomiast Jakub Piotrowski pozostał na ławce rezerwowych.

Po 31 rozegranych spotkaniach Fortuna ma 52 punkty i zajmuje czwarte miejsce w lidze.

ArekPapszu - 3 maja 2021, 22:30:57 - *.udp
Szkoda. Wyjatkowo antypatyczny nastolatek. Do tego beztalencie o wysokim stopniu zaawansowania. Pamietam jak spudlowal kiedys z Legia z 2cm na pusta bramke. Musial to trenowac wczesniej.

ee - 3 maja 2021, 22:34:50 - *.adsl.inetia.pl
Znowu kontuzja?Czemu nie usuwacie faszystowskich komentarzy?

jb - 3 maja 2021, 22:46:20 - *.petrus.com.pl
Kownacki podążą ścieżką kariery wytyczoną przez Artura Sobiecha. Za chwilę powrót do Polski, w potem II liga turecka czeka...

BundesFan - 4 maja 2021, 0:03:08 - *.centertel.pl
Super Panie Dawidzie. Tylko żeby zdrowie dopisywało!

fansport - 4 maja 2021, 7:27:14 - *.eu-central-1.compute.amazonaws.com