4 maja 2021, 11:50:30 - dkelman
Zaległe mecze Fortuna I ligi i eWinner II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia zaległych meczów Fortuna I ligi oraz eWinner II ligi, które zostaną rozegrane 5 maja.

Fortuna I liga:

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Miedź Legnica, godz. 17:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce, godz. 19:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

eWinner II liga:

GKS Katowice - Olimpia Elbląg, godz. 18:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

źródło: PZPN

Misiek - 4 maja 2021, 12:22:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia Dobrynin bardzo dobry ! zwłaszcza kibice Chrobrego go pamietaja😊 he he!

mhm - 4 maja 2021, 13:34:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKSj1962-Miedź 1-0
BBT-Korona 0-0
GKS-Olimpia 1-1

Znawca. - 4 maja 2021, 14:16:42 - *.dynamic.mm.pl
Zwyciestwo z remisem dla OLIMPII ELBLAG. To typ dla fanow pilki noznej obstawiajacych u buka zaklady i chcacych z tego spotkania wyciagnac jakas kase. Kurs jest niezly.

PM - 4 maja 2021, 14:17:21 - *.play-internet.pl