6 maja 2021, 13:49:48 - dkelman
32. kolejka eWinner II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 32. kolejki eWinner II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 8-9 maja.

8 maja (sobota):

Bytovia Bytów - Stal Rzeszów, godz. 13:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań, godz. 13:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz, godz. 13:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków, godz. 16:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice, godz. 16:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
KKS 1925 Kalisz - GKS Katowice, godz. 17:30, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce, godz. 17:30, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
Motor Lublin - Sokół Ostróda, godz. 19:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

9 maja (niedziela):

Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).

Wampir - 6 maja 2021, 15:04:28 - *.adsl.inetia.pl
Grałem kiedyś w Spartakusie Szarowola na pozycji bramkarza. W grupach młodzieżowych, oraz także w piłce seniorskiej. Trenowałem tam przez lata, ten klub stał moim życiem. Nawet awansował do 2.lig zdobywając mistrzostwo 3.ligi. Mam wiele wspomnień z trenowaniem w tym klubie i z kibicowaniem. Dziś mój klub , mam nadzieję że chwilowo występuje pod nazwą Motor Lublin, przenosząc się do Lublina, ale na licencji Spartakusa. Robiąc drugi raz awans do 2.ligi choć przy zielonym stoliku. Mam nadzieję kiedyś wróci do swojej pierwotnej, historycznej nazwy, bo własną historię trzeba szanować, to również cześć mnie, moich młodych lat. Dla mnie to zawsze będzie był, jest i będzie Spartakus.Dziękuje za uwagę i mam nadzieję że Spartakus awansuje do 1.ligi.

Hetman - 6 maja 2021, 15:24:51 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Bytowia - stal 2-0
slask -lech 1-0
błekitni -grudziadz 1-1
wigry -hutnik 1-1
garbarnia -gornik 0-1