11 czerwca 2021, 20:38:24 - dkelman
eMŚ: Egy Maulana Vikri zagrał w reprezentacji Indonezji

Egy Maulana Vikri z Lechii Gdańsk wystąpił w reprezentacji Indonezji w przegranym 0-5 (0-2) meczu grupy G II rundy eliminacji mistrzostw świata ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. 20-letni pomocnik wszedł na boisko w przerwie, gdy zszedł z niego Kushedya Hari Yudo.

11 czerwca 2021, 18:45 - Dubajj (Zabeel Stadium)
Indonezja 0-5 Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ali Mabkhout 22, 49 (k), Fábio Lima 28, 55, Sebastián Tagliabúe 86

żółta kartka: Asnawi Mangkualam (Indonezja).

sędziował: Mohammed Al-Hoish (Arabia Saudyjska).

W 39. minucie Evan Dimas (Indonezja) nie wykorzystał rzutu karnego (Ali Khaseif obronił).

Otto - 11 czerwca 2021, 20:48:04 - *.centertel.pl
O ile Ekstraklasa liga powazna nie jest i jej poziom jest wysmiewany w calej Europie, tak tutaj Egy mial kawaleczek powaznego futbolu. Arabowie z Emiratow rozjechali jednak jego druzyne, to też pokazuje z jakich krajow bierzemy reprezentantow... Powodzenia Egy

znaFca - 12 czerwca 2021, 7:59:14 - *.climaxnet.pl
Jednego nie rozumie, klub polski majac w skladzie obiecujacego zawodnika z Indonezji nie inwestuje w jego rozwoj? Przeciez gdyby go dobrze wypromowali ( dac chlopakowi zagrac 30 meczow w 2 sezonach) to zaraz jakis powazny klub z holandi czy angli by sie po niego zglosil i z milion czy 2 euro by wydal ( jesli chodzi o sprawey marketingowe, to inwestycja im by sie sama splacila w przeciagu roku ) Gby jakis indonezyjcxzyk trafil do dobrego klubu zachodnirgo to zaraz pol kraju by tam koszulki kupowalo nie mowiac o prawach do transmisji... na zachodzie o tym wiedza ale niestety w polsce nie.

Wojtek - 12 czerwca 2021, 11:33:29 - *.play-internet.pl
Gdyby Lechia była mądrym klubem to by zrobili zgrupowanie w Indonezji, zagrali sparing z mistrzem ich ligi. Promowaliby tego gościa a kapusta sama by leciała. No ale Lechia stan umysłu

P - 12 czerwca 2021, 11:46:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl