15 czerwca 2021, 10:52:51 - dkelman
Baraże o awans do Fortuna I ligi i PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów barażowych o awans do Fortuna I ligi, które odbędą się 15 czerwca, i PKO Ekstraklasy, które odbędą się 16 czerwca.

Baraże o awans do Fortuna I ligi:

Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz, godz. 14:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Baraże o awans do PKO Ekstraklasy:

GKS Tychy - Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Arka Gdynia - ŁKS Łódź, godz. 20:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

źródło: PZPN

Koss - 15 czerwca 2021, 11:14:20 - *.147.123.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wielka szkoda, że meczu Arki nie sędziuje Kwiatkowski. Ten sędziuje sprawiedliwie.
Marciniak natomiast już kilka razy celowo załatwił Arkę. Co teraz zmaluje ?

SopotAG - 15 czerwca 2021, 11:25:53 - *.dynamic.mm.pl
zawsze ważne mecze Arki sędziuje Marciniak. I zawsze popełnia przypadkowe błędy na niekorzyść klubu z Gdyni.
Cienko to widzę. Na wstępie już walczymy z 11 zawodnikami ŁKS-u oraz nastawionym źle sędzią.
TAG

Tomi - 15 czerwca 2021, 11:33:02 - *.204.51.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibic Legii bedzie sedziowac w Tychach

eva - 15 czerwca 2021, 11:38:03 - *.telpol.net.pl
Tychy-Łęczna 3:1 - miesiąc temu Tychy ich rozwaliły, to czemu teraz miałoby być inaczej ?
Arka-ŁKS 1:2 - jak gra ŁKS na wyjazdach, to pokazali w Tychach
Tychy-ŁKS 1:1 (w karnych Łódź)

RRR - 15 czerwca 2021, 11:39:21 - *.146.98.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To tem sam Marciniak, który przedłużył mecz w Łodzi o 7 minut i podyktował karnego dla ŁKS u w 97 minucie. Karnego, którego nie było. Pzpn.... ma tupet!

MariuszKop - 15 czerwca 2021, 12:04:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To Stefański nie lubił Łęcznej za ekstraklasy?

Fritz - 15 czerwca 2021, 12:11:41 - *.204.51.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z ustalonego układu sędziowskiego wynika, że awansuje ŁKS..

ŁKsPiastow - 15 czerwca 2021, 12:13:53 - *.toya.net.pl
do RRR i ten sam co podyktował karnego dla niecieczy ktorego nie bylo a pozniej go oddał.slaby sedzia bedzie sedziował ten mecz i tyle jedyny plus ze bedzie VAR

Kouzel - 15 czerwca 2021, 12:35:54 - *.146.33.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ŁKS - Nieciecza sędziował Tomasz Marciniak, nie Szymon...
PS: W barażach jest VAR

4R - 15 czerwca 2021, 13:16:07 - *.25.97.229
do RRR oj chłopcze ogarnij się , tam sędziował inny Marciniak , brat Szymona Marciniak .

odpad lask - 15 czerwca 2021, 13:42:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe czy dzisiaj Pan Malarz znow dowali paru garbatym z kalesu? Ciężko być kibicem ap w dzisiejszych czasach, nie dość, że lomot czycha na każdej ulicy, to można oberwać jeszcze od swojego bramkarza

dzl - 15 czerwca 2021, 17:34:32 - *.dynamic.chello.pl
To pejsy w finale.Marciniak zostanie gwiazdą wieczoru na bank.

Warchoł - 15 czerwca 2021, 18:44:55 - *.dynamic-4-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Fajnie będzie jutro na luzaku z wyleczonym już kacem po fecie obejrzeć te dwa meczyki. Niech wygra lepszy. Oby bez kontrowersji tak jak rok temu.

@Fritz - 15 czerwca 2021, 19:31:14 - *.10.9.70.ipv4.supernova.orange.pl
dziwisz się?
ustalający sędziów leśny dziad kumpel rudego - przecośtamcośtam - to kibol Akademii Piłkarskiej 2014 Łódź

@kouzel - 15 czerwca 2021, 19:33:43 - *.10.9.70.ipv4.supernova.orange.pl
To co z tego że jest VAR?. Łysy celebryta już wiele razy pokazał gdzie ma VAR . To ON musi "rządzić"