15 czerwca 2021, 19:30:45 - maciejko
II runda eLM: Potencjalni rywale Legii

UEFA podzieliła drużyny na grupy przed jutrzejszym losowaniem II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów (12:00) z udziałem Legii Warszawa. Mecze tej fazy zostaną rozegrane 20-21 i 27-28 lipca.

Grupa 1

Drużyny rozstawione:

GNK Dinamo (Chorwacja) / Valur (Islandia)
BSC Young Boys Berno (Szwajcaria)
FK Bodø/Glimt / Legia Warszawa

Drużyny nierozstawione:

ŠK Slovan Bratysława (Słowacja) / Shamrock Rovers FC (Irlandia)
FC Flora Tallin (Estonia) / Hibernians FC (Malta)
AS Omónia Lefkossías (Cypr)

Animus - 15 czerwca 2021, 19:34:23 - *.luteklan.pl
Najpierw trzeba przejść 1..
66% szans na ciezkiego rywala w 4 rundzie xd

Brutal - 15 czerwca 2021, 19:46:07 - *.147.123.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo małe szansę że Legia przejdzie pierwszą rundę eleminacji, choć oczywiście życzę powodzenia. Dobrze że właśnie Węgry przegrywają z Portugalią :-)

max - 15 czerwca 2021, 19:47:04 - *.centertel.pl
Dwie rundy powinni przejść choć pudel ich nie rozpieszcza transferowo

Chemik - 15 czerwca 2021, 19:50:10 - *.146.255.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Brutal, a mnie szkoda Węgrów, fajnie jak teoretycznie słabsi wygrywają z teoretycznie lepszymi.

ehri - 15 czerwca 2021, 19:55:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No ciekawych rywali mogą wylosować Norwegowie, myślę że trafią na Slovan albo Omonię. Oba te zespoły, podobnie zresztą jak Bodo Glimt zmłóciłyby Legię z powierzchni ziemi.

Dzarek - 15 czerwca 2021, 19:56:05 - *.220.74.3
@Chemik, tak jak Słowacy z Polakami? ;)

ja - 15 czerwca 2021, 19:56:21 - *.play-internet.pl
Znalazła się ekipa równie słaba jak nasza na euro czyli Węgry.

TSWKKS - 15 czerwca 2021, 20:09:06 - *.dynamic.chello.pl
Bodo/Glimt - Slovan Bratysława
young boys - flora
dinamo - omonia

Tylko Śląs - 15 czerwca 2021, 20:19:31 - *.21.58.212.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy lamentują, że Legia nie będzie rozstawiona w III rundzie kwalifikacji do LM a to może jej jednak pomóc awansować do fazy grupowej LM. Losowanie IV rundy mamy przed pierwszym meczem III co oznacza przejęcie przez Legię rozstawienia. Tylko musi trafić i przejść kogoś z trójki: Slavia, Olimpiakos lub Dinamo ;)
Wszystkim polskim zespołom życzę jak najlepiej na europejskiej arenie

Broda - 15 czerwca 2021, 20:25:16 - *.ap-media.pl
O nie tylko nie Slovan.

mundry - 15 czerwca 2021, 20:32:53 - *.play-internet.pl
beda dzisiaj podani ewentualni rywale Pogoni i Rakowa?

grendys - 15 czerwca 2021, 20:33:28 - *.rev.cheeloo.net
Szkoda że nie Hibernians czy Flora w I rundzie

KSG - 15 czerwca 2021, 20:38:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ja _ tak przegrać ze Słowacją to to samo co z obrońcą tytułu Portugalią weź ty się koleś walnij w swój pusty łeb!

Conquista - 15 czerwca 2021, 20:57:39 - *.dynamic.chello.pl
Niech wygra lepszy, czyli Bodø/Glimt.

Jan - 15 czerwca 2021, 21:03:07 - *.centertel.pl
W jakim celu UEFA dzięki na te grupy? W el. LM jest tylko kilkanaście lat, więc nie ma korzyści w postaci zysku czasu.
No i właściwie wg jakich reguł? Jakoś geograficznie czy współczynnikami?

Tomek - 15 czerwca 2021, 21:12:20 - *.204.39.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie co wy porownujecie mecz Polaków do Węgrów. Polacy zagrali tragicznie, natomiast Węgrzy idealnie do 84minuty. Węgrzy by dziś z Polakami wygrali różnicą kilku bramek.

Vrne - 15 czerwca 2021, 21:25:53 - *.172.85.132
Chyba potencjalni rywale Norwegów...

mundry - 15 czerwca 2021, 21:29:35 - *.play-internet.pl
skoro jakis redaktor tu zaglada bo kasuje posty to moglby odpowiedziec na moje pytanie - beda dzisiaj te cale grupy ewentualnych rywali z 2 rundy el. LKE podane?

Olek - 15 czerwca 2021, 21:40:57 - *.centertel.pl
GNK Dinamo (Chorwacja) / Valur (Islandia) - FC Flora Tallin (Estonia) / Hibernians FC (Malta)
BSC Young Boys Berno (Szwajcaria) - AS Omónia Lefkossías (Cypr)
FK Bodø/Glimt / Legia Warszawa - ŠK Slovan Bratysława (Słowacja) / Shamrock Rovers FC (Irlandia)

fansport - 15 czerwca 2021, 21:59:10 - *.dynamic.chello.pl
idziemy po puchar

Murphy - 15 czerwca 2021, 22:50:55 - *.dynamic.chello.pl
@mundry
Wątpliwe. Raczej jutro około 10-11 pewnie.

Ktoś - 15 czerwca 2021, 23:19:45 - *.dip0.t-ipconnect.de
fansport po co po puchary kur… nie bądź śmieszny hahaha
W pierwszym meczu 4-0 na wyjedzie i z 0-3 u siebie i wypad frajerzy z Warszawy

Rafał - 15 czerwca 2021, 23:27:49 - *.gaz-system.pl
Slovan

michu - 15 czerwca 2021, 23:39:16 - *.adsl.inetia.pl
No to niech jeszcze trafią na Slovana jutro to będzie kolejny łomot od Słowaków. No chyba że zatrzymają ich no-name z Norwegii, który dopiero pierwszy raz w historii wygrał Mistrzostwo Norwegii

Piorun - 16 czerwca 2021, 6:31:31 - *.dynamic.chello.pl
Niepotrzebnie to wrzucacie. Czesio 711 z nikim nie wygra poza Polską. Dlaczego? Bo ten numer nie ma roamingu ani kierunkowego za granicę.

Wladek - 16 czerwca 2021, 8:36:45 - *.146.161.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szanowny dziennikarzu, jeszcze Legia nie wygrała I-go meczu a ty już rozpatrujesz nastepną rundę. takie rozważania zabiły ducha walki naszej reprezentacji. To dziennikarze wygrali "wygrywali" mecz ze Słowacją jeszcze przed meczem. Nie mówiąc już o komentarzach telewizyjnych przed i podczas meczu przed strzeleniem I-ej bramki. Kiepscy jesteście , dziennikarzyny.

Miki - 16 czerwca 2021, 9:47:19 - *.40.178.20.threembb.co.uk