9 sierpnia 2021, 12:23:18 - dkelman
Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski zdobył bramkę dla Shanghai Shenhua w wygranym 4-2 (3-2) spotkaniu 13. kolejki chińskiej ekstraklasy z Dalian Professional. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, to trzeci ligowy gol w tym sezonie.

9 sierpnia 2021, 10:30 - Suzhou (Suzhou Olympic Sports Centre)
Dalian Professional 2-4 Shanghai Shenhua
Lin Liangming 19 (k), Zheng Long 30 - Christian Bassogog 4, 65, Adrian Mierzejewski 15 (k), Giovanni Moreno 45

żółte kartki: Wang Yaopeng, Li Shuai, He Yupeng, Zhao Xuri - Zhu Chenjie, Peng Xinli.

sędziował: Xing Qi.

Shanghai Shenhua zajmuje trzecie miejsce w grupie B z 19 punktami po 12 meczach.

fansport - 9 sierpnia 2021, 12:33:13 - *.dynamic.chello.pl
temu to dobrze w tym szanghaju.

Irena - 9 sierpnia 2021, 12:33:52 - *.play-internet.pl
Brawo Mierzejxon. Jeszcze wrócisz do repry.

Strejlau - 9 sierpnia 2021, 12:34:01 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de
Szrzela bramki na zawolanie, do repry go!

or - 9 sierpnia 2021, 12:41:30 - *.dynamic.chello.pl
Moim zdaniem bramka bramce nie równa, to nie bramka strzelona z karnego bardziej liczy się bramka z akcji.

Jaro - 9 sierpnia 2021, 12:54:43 - *.centertel.pl
To on jeszcze gra ! Kogo interesują bramki na podwórkowych ligach facet jak Glik wszędzie dla kasy zagra nawet na Zanzibarze

@Jaro - 9 sierpnia 2021, 13:57:08 - *.centertel.pl
@Jaro - np. mnie interesują. Jak nie interesuje Cię piłka w wykonaniu Polaków to po co wchodzisz na ten portal?

bystrzyca - 9 sierpnia 2021, 17:43:09 - *.hlrn.qwest.net