22 września 2021, 13:57:03 - Pawel97
Gol Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił gola dla Nagoya Grampus w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 32. kolejki japońskiej ekstraklasy przeciwko FC Tokyo. Dla Polaka to trzecie ligowe trafienie w sezonie.

22 września 2021, 12:00 - Tokio (Ajinomoto Stadium)
FC Tokyo 1-1 Nagoya Grampus
Adaílton 26 - Jakub Świerczok 43

żółta kartka: Takuya Aoki (Tokyo).
czerwona kartka: Leândro (81. minuta, Tokyo).

sędziował: Kōichirō Fukushima.

Świerczok grał do 56. minuty, gdy zmienił go Mū Kanazaki.

Nagoya Grampus zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 54 punktów.

Max - 22 września 2021, 14:32:03 - *.centertel.pl
Wracaj do Europy.

Ojgen - 22 września 2021, 14:41:10 - *.30.113.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
28 lat i 13 klubów w karierze. Nieźle :D

Do Ojgen - 22 września 2021, 15:10:10 - *.corp.novanet.is (*.68.17.33)
I chciałbyś mieć tyle na koncie co on

Wzl1974 - 22 września 2021, 15:14:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Kuba. Zagłębie Lubin pamięta. Może jeszcze zagrasz w Zagłebiu Lubin.

manius - 22 września 2021, 15:18:05 - *.dynamic.chello.pl
Teraz z pewnoscia moze liczyc na powolanie, oczywiscie mam na myśli Adaíltona

brankol - 22 września 2021, 16:22:30 - *.cnet24.pl
czym się podniecacie akurat tą bramke fartownie strzelił po rykoszecie choć napewno na powołanie zasługuje

Gliwiczani - 22 września 2021, 18:05:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl