23 września 2021, 12:42:22 - maciejko
10. kolejka eWinner II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 10. kolejki eWinner II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 24-26 września.

24 września (piątek):

Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów, godz. 15:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).

25 września (sobota):

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin, godz. 13:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Sokół Ostróda - Ruch Chorzów, godz. 16:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

26 września (niedziela):

Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Radunia Stężyca - Wisła Puławy, godz. 15:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań, godz. 18:15, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków, godz. 19:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

Drak - 23 września 2021, 14:15:49 - *.centertel.pl
Znowu Szczerbowicz z Olsztyna w Suwałkach? Ostatnim razem jak tu był zawalił mecz swoimi niezrozumiałymi decyzjami. Jak będzie tym razem?

Niebieski - 23 września 2021, 22:44:19 - *.jmdi.pl
poł Górnego Śląska czeka na kolejne 3 punkty. Ruch HKS!!!

Niebieski - 23 września 2021, 22:51:11 - *.jmdi.pl
Bawicie się w typowanie to powiem ze Motor bedzie mial ciezki mecz w Grodzisku, dosc małe boisko i niewygodny rywal ktory ostatnio punktuje. Chojniczanka patrzac na ostatnie gry tez moze mieć ciezko o 3 pkt z Siedlcami. Radunia znowu pewnie wygra na swoim terenie bo tam są mega mocni, ostatnio zmiażdzyli Elbląg. No a Ruch pewna wygrana!

SSW - 24 września 2021, 12:20:12 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin 2-0
Sokół Ostróda - Ruch Chorzów 1-3
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków 0-1 Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław 2-1
Radunia Stężyca - Wisła Puławy 1-1
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 3-1
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 1-0
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 2-0